Skocz do zawartości

co ubrać??


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam kurtke SPIDI i spodnie tarbora(chwilowy brak kasy), i w porównaniu do niej kombi np.YAMAHA(kurtka 2 tys zł,spodnie też) to ta yamaha wygląda jak z pomocy dla powodzian.A kurtke kupiłem we włoszech w sklepie ze skuterami , mieli wyprzedaż dałem 1.9 tys.Zima za pasem poszukaj czegoś firmowego,dwuczesciowego i tylko skóra,jakby teksy były lepsze to na torach tylko w takich by jezdzili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem trend do ubierania na motocykle tekstylnych kurtek i spodni wojskowych typu moro

Mi bardzo przypadło to do gustu. Fajnie wygląda i sporo firm ma naprawdę wypasione wzory. Może na wiosnę przy zakupie enduro nabędę taką kurteczkę. Spodnie już mam.

To moje zdanie, ale każdemu podoba się co innego i to jego wybór

Pozdrowionka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O spodnie moro pytałem w odniesieniu do maszyny sportowej lub nakeda czy strreta. Jest to bardzo tanie rozwiązanie, jednak czy uważacie że jazda na ścigaczu to wiocha, czy też nie :?: Tydzień temu sprzedałem coś a"la chopper i kupiłem suszarkę. Została mi czarna skóra z ochraniaczami HEIN GERICKE i spodnie skórzane o kroju jeansów bez żadnych frędzli, ćwieków klamer itp. Kombinuję więc strój na przyszły sezon i wszystkiego po trochu się chwytam. Mogę dokupić do tej kurtki sportowe spodnie, ale wtedy wchodząc do sklepu czy knajpy wygląda się dziwnie. Widziałem w małopolsce gości na ścigaczach w kurtkach typu skóra i jeansach. Na poprzednim moto nie było problemu z ubraniem, teraz mam rozmyślenia.

Jak sadzicie na mój motor:

- moro = wiocha :?:

- jeansy = wiocha :?:

Mam kasę i mogę coś kupić, ale najpierw posłucham rad bardziej doświadczonych kolegów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem skora jest trwalsza,lepiej wygladajaca,mozna znalezc kurtki z suwakiem i spodnie z suwakiem,wiec po zasunieciu tego suwaka masz ala' kombinezon. Polecam takie ciuchy renomowanych producentow,no i jakies buciki sportowe, dobre zaczynaja sie okolo 1000 zl + kask +rekawice.

Tydzień temu sprzedałem coś a"la chopper i kupiłem suszarkę. Została mi czarna skóra z ochraniaczami HEIN GERICKE i spodnie skórzane o kroju jeansów bez żadnych frędzli, ćwieków klamer itp. Kombinuję więc strój na przyszły sezon i wszystkiego po trochu się chwytam. Mogę dokupić do tej kurtki sportowe spodnie, ale wtedy wchodząc do sklepu czy knajpy wygląda się dziwnie. Widziałem w  

małopolsce gości na ścigaczach w kurtkach typu skóra i jeansach. Na poprzednim moto nie było problemu z ubraniem, teraz mam rozmyślenia.

Zadna wiocha. Bardzo duzo ludzi jezdzi w skorze i jeansach na plastikach,nakedach,itd. Sam tak jezdze. Jak chcesz jechac do lokalu to mozesz zalozyc  te proste spodnie ze skory,kurtke i tak sciagniesz. Ja nie widze problemu. Zreszta jesli motocyklista nie ubiera sie na rozowo to jaki problem w tym wszystkim ;)

Jak sadzicie na mój motor:  

- moro = wiocha  

- jeansy = wiocha  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buciki sportowe' date=' dobre zaczynaja sie okolo 1000 zl + kask +rekawice. [/quote']

Nieprzesadzaj. W 1000zł to ja się zmieściłem z całym strojem, kaskiem, rękawicami i butami. Nie jest to możę konfiguracja do jazdy na torze ale do normalnej jazdy wzupełności wystarczy ;)

 

Często na allegro można kupić świetne kombinezony dwuczęściowe albo buty np SIDI za 1/2 albo 1/3 ceny sklepowego. Wszystko zależy od grubości Twojego portwela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...