Skocz do zawartości

Wybór: GSX-R 750, R6, CBR 600RR, który?


Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliście fotki Gsxr 750 na 2006

Już to napisałam w temacie o nowościach 2006, więc się powtórzę (oczywiście bez urazy, bo to tylko moje indywidualne zdanie) ,,dupki jak statki kosmiczne", jak dla mnie niezbyt rewelacyjne i pociągające, ale to rzecz gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Słuchaj, więcej oznacza lepiej ! GSX-R tu wygrywa. Koniec i kropka. Fakt, trzeba go kręcić jak każdą 750 ale on lubi obroty jak Begerowa seks, wiec jest wszystko OK :) ( z pełnym szacunkiem dla pani Beger i tego jej owsa ). 750 ( szczegolnie od roku 2000 ) fajnie wyglada. To super sprzet. Jazda, skladanie, gumy, skrzynia biegow miodzio ( jak w kazdym GSX-R ). Jedyny minus to hamulce. Niestety. Trzeba zakladac stalowe oplotu i bedzie lepiej. Ale znam ziomka, ktory kupil nowego "konia" 750 ( rok byl 2002 ) i heble mial zajefajne. Nie wiem od czego zalezy? Od klockow, tarcz? Moze...

 

R6 jest fajna, ładnie wyglada itp.

 

CBR 600 RR... hmmm...

 

Zabieraj do domu GSX-R'a. Da rade starszym "litrówką". Wejdz powyżej 10 tys. obrotów to skumasz o co biega. Jak wsiadlem i odwinąlem pierwszy raz to myślałem, ze silnik eksploduje, a on dopiero se lepiej odetchnął.

 

Moc jest OK ( ale dosc wyskoko ) Ale jak wejdziesz na obory to każda 600 może Ci naskoczyć.

 

Pozdro. I powodzenia w zakupie moto dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, powaga, nie patrzylem. Wpadlem na forum po dlugiej przerwie i tak latalem po tematach, zobaczylem ten i napisalem. Ale przeciez nic sie nie stalo... A Wy chlopaki tez na niego wpadliscie wiec to sie ciagle toczy. A temat 600 i 750 zawsze bedzie aktualny bo Gixer'a 750 ciagle robią ( i chwałą im za to bo model 2006 jest najzajebistrzy:D) a 600 nigdy nie zginią. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...