Skocz do zawartości

Imprezka dla dzieci z Domu Dziecka w Łodzi.


YARECK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mi milo, ze jest zainteresowanie i z gory dziekuje.

Poniewaz jest kilka osob spoza Lodzi to moze niech zaproponuja o ktorej najlepiej byloby dla nich zjechac sie na miejsce imprezki tak zeby nie musieli wracac po nocy. Oczywiscie pod warunkiem ze nie beda chcieli zostac na noc w osrodku gdzie beda "biwakowac" dzieciaki.

Co do cen i miejsca jeszcze bede pisal bo niebawem bede siedzial na telefonie i wydzwanial gdzie nas w miare tanio przenocuja przez dwie noce i czy jest mozliwosc jeszcze np. rozbicia nomiotu jakby nie bylo juz miejsc dla przyjezdnych z motocyklowej braci.

Pozdrawiam wszystkich chetnych na ow zjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oczywiscie wszystkich wczesniej poinformuje o dokladnych namiarach.

Obecnie szukam w okolicach Lodzi osrodka gdzie w miare tanio zaoferuja nam (tzn. dzieciom i wychowawcom) dwa noclegi.

Poradzcie prosze: czy pisac maile do klubow MC i takich tam czy dac sobie spokoj zeby nie bylo nieprzyjemnych zgrzytow?

Na pewno porozwieszam troche ogloszen w sklepach i moze w Iron Horsie jak pozwola.

 

[ Dopisane: 03-08-2005, 12:52 ]

W najblizszy weekend jade zaklepac miejsca i jak tylko dyrektorka da mi kase to wplace zaliczke i juz bedzie zaklepane na 100%.

Co do miejsca spotkania przed wyjechaniem na miejsce bede jeszcze pisal.

Poza tym napisze tez na PW do wszystkich, ktorzy wyrazili chec przyjechania.

JESLI CHODZI O PRZEDZIAL GODZINOWY TO ZAREZERWUJCIE SOBIE CZAS MIEDZY 12 A 18 - 3 WRZESNIA B.R.

POZDRO

 

[ Dopisane: 03-08-2005, 13:35 ]

Piszac nowa wiadomosc chcialem odswiezyc temat ale tylko sie dopisalo do poprzedniego. Czy mozna jakos odswiezyc ten post?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kurde nie wiem czy bede mogl przyjechac z dwoch powodow:

1 w nastepna sobote czyli 10 wrzesnia mam swoj slub !!

2 a to jest wiekszy problem mam rozwalone lewe kolano i lekaz zabronil mi je przeciazac jak nie chce chodzic o kulach i mam zakaz do konca sezonu jazdy na moto :).

Ale moze jak mi troche przejdzie i nie bedzie bolec to wsiade na moto i przyjade. Postaram sie jakis znajomkow wyslac gdyby mnie nie bylo!!!

Pozdrawiam

Ale caly czas informoj dokladnie o wszystkich planach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK JAK PISALEM W TEMACIE IDENTYCZNYM: ZBIORKA 3 WRZESNIA O 12:00 NA STACJI "ORLEN" PRZY MOTOWETERAN-BAZARZE LUB O 12:30 NA STACJI "BP" NA ALEKSANDROWSKIEJ PRZY "TEOFILU" (PRZY DRODZE NA ALEKSANDROW, UNIEJOW).

ZAPRASZAM.

WIDZE ZE ZAINTERESOWANIA JEST SPORE WIEC POSTARAM SIE ZAPROSIC KOGOS Z PRASY. NIECH ZOBACZA ZE NASZA BRAC TO NIE TYLKO SZALENCY.

 

[ Dopisane: 23-08-2005, 15:52 ]

ACHA!!! JAK MOZECIE TO POTWIERDZAJCIE W JAKIEJ LICZBIE OSOB BEDZIECIE BO MUSZE WIEDZIEC ILE PROWINATU NA GRILLA ZAKUPIC ZEBYM MOGL POCZESTOWAC KAZDEGO I NIKOGO NIE POMINAC. MOZNA SLAC SMS-Y Z KAZDEJ BRAMKI PODAJAC LICZBE OSOB I NICK. MOJ NR 501066466

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam postaram się pojawić na takiej imprezie, ale proszę nie licz mojej osoby do poczęstunku bo nie wiem czy na pewno przyjadę. Jeżeli uda mi się do was dotrzeć to sprawę posiłku załatwie we własnym zakresie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem info o imprezce i planowanej niespodziance dla dzieci do "Motocykla" i "Gazety Wyborczej".

Choc nie chodzilo mi o rozglos to niech skrobna cos ze motocyklisci tez sa w porzadku i nie wszyscy to debile.

Ciekaw tylko jestem czy ktos sie zjawi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jarku myślę że w czasie moto-bazaru na tej stacji ORLENU może być sporo maszyn i będziemy się szukać, a czasu mało, bo jak rozumiem do 12.30 musimy dotrzeć na BP, może usciślij dokładniej miejsce, np. przy myjce, lub barze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może najlepiej umowmy sie przy niebieskim busie KIA bede jechal nim ja z takim kumplem a na pace bedzie "małe czarne" (cus jak pocket bike) kolegi Proca z forum.Moge też stanąc na dachu auta i bede trzymał żółta parasolke w czerwone grochy (taki dyskretny znak rozpoznawczy) :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...