Skocz do zawartości

Szukam klubu gdzie mile są widziani motocykliści obu płci!


YARECK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś ma namiary na klub motorowy gdzie mile są widziani motocykliści obu płci?

Większość klubów niestety ma wpisany w statut szowinizm i dziewczyny sprowadza się w nich raczej do roli breloczków prz kluczykach czy nawet nie tego.

Fajnie by było jak byłby to klub z okolic Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niemozliwe :P

 

Raz jakis gosc miał awarie ja sie zatrzymałem (jeszcze w tedy na jawie bylem)

I zapytałem sie:

,,czy w czymś Tobie brachu pomóc''

A on odpowiedział ,,Spierd###j jestem z MC''

Niewiem czy oni maja jakies tam swoje zasady ale juz sie zraziłem do tej formacji...

 

Pzdr

17353.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek.jan: chyba jestes nowy w tym światku więc powiem Ci, że jeśli szukasz bratnich dusz, ludzi do wspólnego śmigania i czerpania przyjemnosci z bytowania z motocyklami to takich ludzi znajdziesz na tym forum. W MC nie szukaj bo mozesz znalezc ale nie to czego szukasz tylko wpi*-*-^&ol co najwyżej...

 

Radzę Ci odpuść sobie bo to bandy debili w 95% A jeśli zależy Ci koniecznie żeby nosić jakies barwy na plecach to zamów sobie kamizelkę forumową....

 

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGRku jak zawsze nic dodac nic ująć! Bracie wiesz co gadasz!

Nie wiem czy wiazanie sie z formalna formacja to dobre wyjscie i co to wlasciwie ma dać!

Mysle jarek.jan ze powinienes troszke tu pobyc poczytac posty i wyciagnac

wniosek czy taka przynaleznosc jest Ci potrzebna.

Przeciez mozesz sie identyfikowac z nieformalna grupa motocyklistów polskich i chyba tak najlepiej.

 

Pozdrawiam

Dual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI WIELKIE ZA PORADY!

ZGODNIE ZNIMI ODPUSZCZE SOBIE MC BO NIE MAM ZAMIARU NIKOGO LAC, SAM BYC LANY ITP. A JAK ZAJDZIE POTRZEBA TO W MIARE SWOICH UMIEJETNOSCI POMOGE KAZDEMU KTO BEDZIE TEJ POMOCY CHCIAL BEZ WZGLEDY KIM JEST I NA CZYM JEZDZI.

DROGI PGR : GDZIE MOZNA TAKA KAMIZELE ZAMOWIC? CHCIALBYM DLA SIEBIE I MOJEJ KOCHANEJ AMAZONKI.

NIE CHODZI MI O SZPAN ZE OTO JESTEM Z FORUM ALE MYSLE ZE LATWIEJ BEDZIE SIE ZOBACZYC NA JAKICHS IMPRACH, DRODZE I TAKIE TAM I ZAMIENIC TROCHE SLOW I PRZEDE WSZYSTKIM POZNAC.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH ROZMOWCOW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycje kamizelkowe są organizowane co jakiś czas i zawsze jest to ekscytujący temat :P Do tej pory były już 3 edycje (ostatnia niedawno finiszowała). Co do 4 edycji to trudno mi powiedzieć czy będzie. Zależy od ludzi dobrej woli, czy będą chcieli ponownie wszystko pociągnąć i czy znów znajdzie się sponsor. Poszukaj w archiwum o akcjach kamizelkowych to troche się wczujesz w klimat.

 

lewa w górze

dofo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...