Skocz do zawartości

KAWASAKI KLR 250 88r


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam kilka pytan

Posiadam kawasaki klr 250 88r.

1.Gdzie moge zregenerowaz wal lub kupic lozyska na niego bo szukalel w sklepach internetowych i nic.

Gdzie kupic tlok pierscienie,sworzen i tego typu?

Mysle ze to to mam zuzyte bo jak silnik odpale to rzęzi strasznie.

chyba ze macie inne propozycje

jesli ktos taki silnik rozbieral i wie co i jak top prosze o pomoc na forum i email.

A tak poza tym jak ktos ma jakies infiormacje odnosnie naprawy i obslugi silnika tego motocylka prosze pisac .

Ijeszcze jak by ktos mial taki motocykl to prosze o kontakt na maila podanego

ponizej bo nie wiem dokladnie co jak i do czego,jak regulowac,itp.

Dodam jeszcze jak jest z lozyskami na korbowodzie,czy sa toczne,slizgowe,igielkowe czy jakies inne i czy sa w ogole wymienny,bo zabieram sie za rozbieranie silnika i poprostu chce wiedziec na czym stoje i jakich kontaktow i gdzie zaczac szukac czesci oprucz www.kawasaki.pl

 

 

[email protected]

 

Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kolegi co napisal wyzej

 

dzieki za rade

 

mi sie wydaje ze nie powinienes byc na tym forum bo po co ci jak ty wiesz gdzie serwis

 

do serwisu to ja znam adres

jak ja sam moge sobie zrobic jak mam czesci

Nie rozumiem Twojej wypowiedzi . Pyasz sie

Gdzie kupic tlok pierscienie' date='sworzen i tego typu? [/quote']

No to odpisałem Ci gdzie możesz szukać a jak umiesz sam to wszytko poskałdac to adres potrzebny ci tylko do zamówienia.

Możesz poszukac także na http://www.sklep.larsson.com.pl/ tamjest wiele zamieników po tańszych cenach niz orginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym sklepie co podales nie ma cylindrow ani tlokow ani lozysk

nie wim gdzie lozyska kupic tez

No fakt akurat do kawasaki nie ma, a dziwne bo do reszty jest.

Co do łożysk to ja zawsze kupywałem w hutrowni z takimi cześciami. Spisywałem oznaczenia i szukałem czy mają. W takim miesjcu mozna kupić to samo łożykko tyle ze bez foli z napsiem kawasaki za połowe ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...