Skocz do zawartości

allegro =>sys. płatnosci PayU , mam pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

po ukonczeniu aktywacji mojego konta na allegro wyskoczył komunikat, że moge korzystac mojego z konta PayU na allegro, czyli jakiegos tam systemu płatnosci. wynikało z tego, ze kiedys załozyłem tam konto, ale nic takiego nie miało miejsca a mają moj adres meilowy itd pytałem kilku użytkowników allegro , ale nikt nie pamieta, ze ma konto PayU. moze dlatego, ze konta na allegro posiadaja juz dosyc długo i kiedys tego nie było.

czy te konto dostaje gratisowo od allegro ? a moze jakis łobuz próbuje dobrac sie do mojej kasy? ;) jak ktos wie o co w tym chodzi to prosze o odpowiedz

:)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym są Płatności Allegro?

 

Wspólnie z serwisem PayU udostępniliśmy naszym Użytkownikom usługę, która umożliwia szybkie i bezpieczne dokonywanie i otrzymywanie wpłat poprzez Internet. Dzięki Płatnościom możesz zapłacić kontrahentowi za przeprowadzoną transakcję kartą kredytową/płatniczą, przelewem bankowym, przez mTRANSFER lub przez Płacę z Inteligo.

 

Teraz za wygrany na Allegro przedmiot możesz zapłacić niemal natychmiast po zakończeniu aukcji! Dzięki współpracy PayU z Allegro powstał doskonały sposób na rozliczenia między Użytkownikami, którym zależy na czasie i bezpieczeństwie.

 

1. Aby skorzystać z Płatności Allegro:

 

* na stronie Moje Allegro > Płatności Allegro, podaj swój e-mail i hasło w PayU. Jeśli nie korzystałeś jeszcze z PayU - zarejestruj się od razu w Płatnościach Allegro.

* Podczas wystawiania przedmiotu zaznacz opcję Płatności Allegro.

 

2. Po zakończeniu aukcji Zwycięzca otrzyma standardowy e-mail o jej wygraniu zawierający dodatkowo adres strony, na której można dokonać płatności. Zapłatę będzie można również uiścić klikając na link Płatności Allegro znajdujący się na stronie zakończonej aukcji oraz na stronie Moje Allegro > Aukcje > Wygrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...