Skocz do zawartości

Crashpady -gdzoe kupic?


Rekomendowane odpowiedzi

Podjeź do serwisu motocyklowego. Praktycznie w każdym sprzedadzą Ci i zamontują. W wawie koszt to od 200 do 300 zł (zależy od crash padu i serwisu) w autoryzowanych serwisach.

 

Dlaczego tak lepiej niż samemu - bo czasem trzeba zmienić śruby mocujące do ramy, wiercić w owiewce (albo można dać przedłużkę) itp. Poza tym po co się męczyć i kombinować...? Zwłaszcza jak masz moto za dwadzieścia kilka tysięcy, to oszczędzenie 50 - 100 zł na robiciźnie jest śmieszne.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek_7 szukam crashpad`ów do GSXR1000K4 jakieś sensowne za sensowną cenę podaj sklep internetowy gdzie można kupić bo pisałem do kilku i zawsze mam odpowiedź negatywną zapewne w wawie jest ale u mnie na prowincji niestety nie ma nic takiego :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to zakładali w serwisie. W K2 musieli mi wycinać z lewej strony owiewkę, ale w K4 już nie trzeba wycinać. Nie wiem gdzie można kupić w Internecie, ale zajedź do serwisu. To są standardowe (mogą być wałki, grzybki lub stożki) i tylko dobierają śrubę do modelu. W najgorszym wypadku mogę zapytać chłopaków ile za komplet i wysłać Ci pocztą (pady i śruby do Twojego modelu).

 

Ewentualnie poprzez KLASA możesz sprowadzić sobie z Louisa LSL - są ładniejsze ale co do ich skuteczności są różne opinie. Klasa sprowadza to po cenie z louisa (mają strone internetową).

 

W razie czego wal na PRIWA.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...