Skocz do zawartości

Zadlawiony GSX-R 750 ??


Timac
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekaj az sie zrobi ciepło i wyjedż nim n atrase wtedy przekonas zsie co jest wart naprawde - tym co jest w papierach nie ma co sie sugerowac zabardzo - w róznych kraja sa dziwn eprzepisy ograniczajace moc i czesto mo cta ograniczona jest tylko n apapierze aby własciciel mial spokój z ubzepieczalnia i policja - a tak naprawde zaraz po zakupie maszyna zostaje odblokowana - tylko w papierach nic sie nie zmiania - . Ja kupilem kiedys R6 oficjalnie zdławiona do 32KM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie.

A wiec sprawa wyglada nastepujaco ze motor ladnie smiga i @ll jest ok ale gdy przekrocze predkosc 200km/h po jakiejs chwili zaczyna mi go dlawic niedostaje paliwa obroty spadaja i silnik gasnie.

Gazniki mi wyczyscili takze jaka moze byc tego przyczyna :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timac, jesli twoj srad jest zdlawiony to jest to zrobione poprzez przewiercenie przepustnic podcisnieniowych. Mozna to sprawdzic na sluch, ale nie bede sie rozpisywal - prosciej mozesz to zprawdzic wymontowujac przepustnice, lub zlecajac to w warsztacie. Dlawiony SRAd ma przewiercona przepustnice w ok. 1/4 jej wysokosci, co powoduje ze podnosi sie ona tylko do pewnej wysokosci, nie otwierajac na maxa przelotu w gaznikach. Mozna je wymienic na nowe nieprzewiercane lub ewentualnie starannie zakleic ale w taki sposob,zeby klej nie wypadl i nie polecial w cylindry.

Tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...