Skocz do zawartości

kupuję mz i potrzebuję pomocy bo się na tym nie znam


Gość michasik2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michasik2

siemka

mieszkam w lublinie a mz jest z białegostoku więc nikt z moich znajomych nie chce ze mną podjechać (nie dziwię się bo to kawał drogi)

 

piszę posta zeby ktos miły z okolic białegostoku pomógł mi w ocenie upatrzonej mz.

na mz mnie ledwo stać więc raczej nikomu nic za wachę nie oddam ale będę baardzo wdzięczny

 

mz chcę kupić koło 15 - 20 marzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michasik2

może i by się znalazła ale o tej wiem już bardzo dużo pozatym cena jest niska bo tylko 1100

jak za ten stan (jak twierdzi gosć) to by się opłacało

na allegro ostatnio to się z cenami ostro wygłupiają a z okolic lublina w dobrym stanie ciężko trafić cokolwiek. dlatego szukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie szukaj tylko na allegro ale kup dizmar, gielde motocyklowa i jakas regionalna gazetke z ogłoszeniami. wybór jest naprawde duży

poza tym mam wrażenie, że z MZ jest tak , jak z komarkami (przynajmniej kiedys tak było) a mianowicie za cene jednej takiej MZ (komarka) z dizmaru można kupic kilka sztuk na jakiejs wiosce, od sasiada itd. przykładowo, komarek u mnie w miescie był kiedys warty 100-300 zł a w dizmarach 400-800zł (a stan tech. taki sam) ;) . i z MZ podobnie, chociaż były mniejsze rozpiętosci cen

 

EDIT:

jak za ten stan (jak twierdzi gosć) to by się opłacało

a teraz dolicz do tej ceny koszt transportu itd i okaże sie , że za ta kase możesz kupic sprzęta w swoim miescie ;) chyba że koszt podróży do domu na nowej MZ nie bedziesz zaliczac do wydatkow tylko do przyjemnosci 8)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michasik2

co do ceny przejazdu to :

1 - sama przyjemność pzrejechac się nowym motorkiem

2 - koszt przejazdu w 2 strony wyliczam na 100 zł

3 - cena 1100 to razem z przejazdem

szukałem w dizmarach i innych posranych gazetach to tylko śmiech na te ceny. dosłownie boki zrywać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michasik2

wiem wiem

czasem trafi się hamun totalny

ale tego gościa już dosć dobrze poznałem i wiem co w tej mz jest do poprawki. na miejscu mogę sprawdzić jaki jest stan ale sam nie dam rady. za mało o tym wiem chociaż już naczytałem sie aż za dużo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki by sprzedający nie był, to weź poprawke na to, każdy próbuje kombinować jak sie da. Nie wiem czy ten koleś to twój kumpel ale zawsze podchodź do tego z dystansem;) Kiedyś ktoś mądry powiedział, że czasem okazje najwięcej kosztują.

 

Ja swoją MZ kupiłem za 500zł a dołożyłem jeszcze raz tyle i troche

:?

pozdro:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...