Skocz do zawartości

Rzeczoznawca do sprowadzonego moto slyszal ktos takie cos ??


Rekomendowane odpowiedzi

witam

wlasnie bylem dowiedziec sie szczegolow o przegladzie moto sprowadzonego z francji gosc mi powiedzial ze aby dopuscic moto do przegladu musi go najpierw ogladnac rzeczoznawca i wypelnic jakas liste 40 punktow (ponoc to normalna procedura ) calosc kosztuje 250 zeta :) :( 8O slyszale ktos taka bzdure ?? czy ktos tu kogos naciaga ?? czy to normalna procedura ?? bo ja jakos nigdy o niej nie slyszalem ??? moze to nowe przepisy jakies ??

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprowadzalem Honde z DE. Przed rejestracja gosciu ja oglada, mierzyl, wypelnial duuuuzo punktow roznych o niej i zainkasowal cos kolo 250 PLN. Tylko, ze mi to wszystko wlasnie na stacji diagnostycznej robiono. Moze facet sie zle wyslowil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale gosc mi nie zrobi przegladu zanim moto nie ogladnie rzeczoznawca :roll: a to jedyny gosc w okolicy co ma uprawnienia na 1 przeglady w polsce shit musze sie zgodzic i tyle nie mam innego wyjscia :)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś Cię robi w jajo. Co do stacji diagnostycznych raczej mało prawdopodobne, żeby to była jedyna stacja. Wystarczy, że będzie to tak zwana okręgowa stacja diagnostyczna i nie ma problemu. poszukaj innej stacji i sie nie stresuj. zresztą jak chcesz kolesiowi dowalić to proponuję sięgnąć po odpowiednia ustawę lub rozporządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wyjasnilo sie moje moto jest od francuza czyli ma francisku briew a tam sa tylko podstawowe dane moto francja , belgia pewnie i bruxelka maja podobne brief(w)y :) wiec jest to nie uniknione

 

szpoky maja dokladne briewy tam juz nie musi rzeczoznawca ogladac

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie z tego co ja wiem to dotyczy tylko ,motorkow uszkodzonych jezeli taka adnotacja jest na umowie lub rachunku.Wiem tez o przypadku kiedy cena byla tak niska ,ze wydzial komunikacji chcial oceny bieglego czy to jest jeszcze motor czy juz kupa zelastwa :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tego co ja wiem to dotyczy tylko ,motorkow uszkodzonych jezeli taka adnotacja jest na umowie lub rachunku.Wiem tez o przypadku kiedy cena byla tak niska ,ze wydzial komunikacji chcial oceny bieglego czy to jest jeszcze motor czy juz kupa zelastwa :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...