Skocz do zawartości

Co po 80? Pomóżcie i doradźcice.


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mówicie że nie które 125 są lepszę od 500 to nie pozostaje mi nic innego ja uwierzyc wam na słowo. Całe czas byłem przekonany że 125 czy 250 po 80 będą miały takie same osiągi. Ale jak widzę rożnica jest ogromna. Będe musiał sie zastanowic

 

Aha a mniej więcej jesli wiecie to ile mogły by kosztować takie 125, 150 czy 250 i jak rocznikowo to stoi. Czy sie opłaca?

 

Np. Cagiva Mito ,Planet, NSR 125, Yanahą RD 250, 350, aprilie AF1 125

 

Interesują mnie przede wszystkim ścigacze, albo szosowo-turystyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe czas byłem przekonany że 125 czy 250 po 80 będą miały takie same osiągi. Ale jak widzę rożnica jest ogromna

 

No wlasnie chodzi o to ze roznica jest dosyc duza. Szczegolnie ze w 125 przelotowa jest juz ponad magiczna granica 100km/h ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osiągi. Ale jak widzę rożnica jest ogromna. Będe musiał sie zastanowic

Heh w sumie porównac odblokowana mocna 80 do zablokowanej 125 to róznica jest nieduża ale 125 po odblokowaniu maja 2x wiecej mocy ;)

A ja bym chyba na Twoim miejscu przesiadl sie na MZ 250, zanim wskoczyl na japonczyka.

Moim zdaniem niekoniecznie jeżeli chce sie przesiasc na 125 ponieważ moc 125 troche wiekasz a waga w sumie porównywalna jak 125 nie lżejsza zależy od modelu wiec pomysł raczej niebardzo.Chodz pomysł mz z wioski akazyjnie po sezonie sprzedac i jakis gs lub cus wiekszego :roll:

Na wioskach ostatnio zobaczyłem multum mz ok 500-800 zł które po małej polerce i kosmetyce mozna pchnąć na jakiej giełdzie lub z ogłoszenia za + -1500 czyli czysty zysk pienieżny i doswiadczeniowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...