Skocz do zawartości

Poznań 27.08.2005 godz 16.00 -MOJE WESELE


marco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie od Parafi Św. Antoniego mieszkam jakieś 1.5 kilometra :evil:

Romet Pony 50 M2 '81 -> Romet Ogar 200 Cafe Racer '85 -> Honda NTV 650 '96 -> Yamaha TRX 850 '98 -> Honda FMX 650 '08 -> Yamaha TDM 900 '03



www.bikepics.com/members/magnum200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych mapka dojazdowa do kościoła

sorki że tak późno ale byłem troszke zajęty

http://www.forum.motocyklistow.pl/album_pa...php?pic_id=1179

mapka pokzauje gdzie dokładnie znajduje się kościół

wyjaśnie po krótce trasę z miasta:

od rąda Starołęka całyczas prosto w kierunku do Starołęki (wyjazdu z miasta) aż do przejazdu kolejowego (juz widać zółte wieże kościoła) za którym to kręcimy w lewo (po głównej) i dalej jakieś 500m na krzyżówce znowu w (po głównej) i juz 200m i po lewej jest taki duży żółty kościółek

jakby ktoś miał jakieś jeszcze pytania lub jak ktos chciałby zajechać do mnie do domu (wytłumacze dojazd) to pytajcie i piszcie

Dowiedziałem sie od Roniego (ZXR) że chcesz mieć pare maszynek wiecej więc wpadne z nim ale dopiero dojedziemy tak na 15;45.Pozdro

spoko juz znim ciut wcześniej obgadałem mówił że postara się kogoś załatwić jeszcze

ty to od GPZ :?: 8)

 

od soboty bedzie bezchmurnie ! nie ma co sie zastanawiac, tylko juz rezerwowac dzionek !

no wiadomo że będzie super pogoda oglądam wszystkie serwisy i mówią że będzie OKI

 

PS samochód ma juz załatwiony mam nadzieje że ostatecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatnie przygotowania zakończyłem ;)

Już ostatni raz zapraszam wszystkich zdecydowanych jak i również tych co się jeszcze wahają.

 

Przypominam że msza w kościele rozpoczyna się od godziny 16.00

 

Pogoda już dopisuje i ma się nie zmienić.

 

Pozdro dla wszystkich do zobaczenia

 

ostatni raz uroczyście żegnam grono kawalerów 8)

odezwe się już jako mąż :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mineło... decyzja padła ;-) żonke masz ładną, wiec narzekać nie powinieneś ! jak dla mnie było świetnie ! z tym że mam żal do forumowiczów - tyle deklaracji a przyjechały 4 maszyny (MZ 251 - w zastępnie forumowicza przyjechali jego rodzice - szczescia z Virago ;) ZX7R, GPZ 1100, ZX6R) macie czego żałować !!! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;)

 

Moje zastępstwo było zachwycone weselem i całą asystą. Szkoda że jednak były tylko 4 maszyny i nie przyjechało więcej. Dzięki temu ślubowi chyba wczesniej bede miał inny motocykl (CB albo GS). Ale co nie zmienia faktu że sam muszę na niego zapracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ;)

Romet Pony 50 M2 '81 -> Romet Ogar 200 Cafe Racer '85 -> Honda NTV 650 '96 -> Yamaha TRX 850 '98 -> Honda FMX 650 '08 -> Yamaha TDM 900 '03



www.bikepics.com/members/magnum200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helow;))) Wczoraj było okejas.Dziwny tylko był szofer bo trzeba było troche uważać na to jak jedzie (hamował bez okazji;)))przez co zaliczyłbym chyba z 3 gleby ;) itp.Było moze mało moto ale było fajnie ;) . Jeszcze raz gorąco pozdrawiam młodą pare i ekipe która przyjechała- rodziców krisa (i samego krisa) byli na etce,luzipower który przyjechał na ryczącej zx6r i roniego co towarzyszył nam na swojej zxr750, pozdrawiam też tych co rzeczywiście z jakiegoś powodu nie mogli przyjechać a bardzo chcieli.Jakoś to wyszło i mam nadzieje że nie zawiedliśmy pary młodej :) Chłopaki jeszcze raz gorące pozdro może sie kiedyś spotkamy na maszynkach bo na taką ekipe mozna liczyć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj w okolicy Nowego Tomyśla złapałem kapcia ;) dookoła same lasy i nikt nie chciał się zatrzymać (pedaly) zadzwoniłem po ojca i zwiózł mnie na przyczepie do chaty :) nigdy więcej na torowych oponach na zwykłą drogę ;) Wybacz Marco :D a tak chciałem być :cry: pomimo to życzę szczęścia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...