Skocz do zawartości

Poznań 27.08.2005 godz 16.00 -MOJE WESELE


marco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marzy mi się przejazd jakimś pięknym kabriolecikiem i tu też kieruję prośbę do Was pozieważ szukam jakiegoś takiego wypasionego kabriolecika może ktoś coś pomoże.

 

Serdeczne gratulacje - odważny krok (sam go popełniłem rok temu:))

jeśli chodzi o samochodzik to zobacz tu:

www.stamps.republika.pl - polecam EXCALIBUR'a z tego co wiem dojeżdżają.

Powodzenia!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soory Panowie ale to nie temat o tym

wiem i przepraszam' date=' ale zbulwersowało mnie troszke paplanie na temat naszej "Stolicy" tylko i wyłacznie na podstawie "naczytania".

teges szmeges... ten link cos nie bangla

balanga balanga !

www.stamps.republika.pl - polecam EXCALIBUR'a z tego co wiem dojeżdżają.

Rolls Royce mnie pozamiatał ! Cuuudeńko !

 

p.s. Marco w chaosie codziennych spraw chyba nie zapomniałeś zamówić ładnej pogody prawda ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam tylko nadzieję że chociaż wy mnie nie zawiedziecie

Dziś dowiedziałem się że prawie cała moja ekipka znajomych wybiera sie na GP do Brna i nie będą mogli zrobic mi eskorty ;) :P :D pozostało mi tylko liczyć na forumową brać

 

co do pogody to wiadomo juz od dawna jest zaklepana

 

PS

bangla bo poprawiłem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dowiedziałem się że prawie cała moja ekipka znajomych wybiera sie na GP do Brna i nie będą mogli zrobic mi eskorty

Trochę to nie fair ! W końcu wiedzieli juz od daaaawna o twoim terminie

 

Ja na 99.9 % bede i postaram sie przyprowadzić kilka motorków ! uwazam, ze min. 3 nas bedzie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą 3 Yamahy

nie tylko Yamaszki ale i każdy jest mile wiedziany

 

Będę z ekipą

bartusdr te twoje 150km to już bardzo fajna trasa :)

 

Czy znajdzie sie ktos chetny poprowadzenia "przyjezdnego" pod miejsce akcji?

a co do dojazdu to później wrzucę jakąś mapkę dojazdową

 

pogoda napewno dopisze (bo niema innego wyjścia 8) ) więc nie macie się o co martwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę z ekipą  Będą 3 Yamahy

 

moze i ekpia z wrocka wpadnie .....

 

ogladałem właśnie pogodę i ma się do spokojnie utrzymać do soboty więc śmiało mozna traske planować

 

tą mapke zamieszcze w poniedziałek lub wtorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo Marco...Dopiero wczoraj zauwazylem, ze wyslalem do Ciebie widomosc w sprawie autek-...i chyba nie miales mozliwosci mi odpowiedziec bo mialem od dawna 100% zapelniona skrzynke (ciekawe ile osob mnie moze tez przeklinac...). Jesli po prostu nie pisales- to ok, ufff. Jest teraz czysto- nie wiedzialem, ze mamy tak mala pojemnosc. Nie bedziemy jednak ze Smoczyca na uroczystosci bo juz od piatku bedziemy podziwiac "Brno". Zyczymy Wam tak wspanialych chwil slubnych jak u nas i pieknych momentow jak nasze "po". Pozdrawiamy.

Jacol&Smoczyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już się zdecydowałeś ożenić to napewno przemyślałeś wszystkie za i przeciw. Rachunek powinien zatem wyjść dodatni. Gratulować Ci nie wiem, czy jest sens... :P Ale tak na poważnie to brachu nie daj sie tylko całkowicie usamochodowić kobiecie!! Jeśli Bóg da i dostanę motocykl przed Twoim ślubem to przyjedziemy z braciakiem...

Pozdro... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...