Skocz do zawartości

Cagiva na pierwsze moto


Rekomendowane odpowiedzi

Wg. mnie kupowanie tej Cagivy za 3000zl bez papieru to glupota :). Moj kumpel znalazl za 3500zl Dt125 z 1997 po remoncie generalnym, w super stanie na papierze :D . Przy Twoim wzroscie szukalbym jakiejs Aprili Rx125. Motorek troche mocniejszy od Dt i z tego co slyszalem to juz niezla krowa :D Chociaz Rx jest jednak troche drozszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl o który się rozchodzi był kiedyś w moich rękach jeździłem nim dokładnie tym z ogłoszenia jakiś miesiąc temy miał generalny remąt silnika i to jest enduro z papierami!!! Są do niego wszystkie kierunki lampy itp motocykl jest świetny polecam (wkońcy był kiedyś w moich rękach :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tych Dt'kach?  

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=39085582  

ma straszna tylna lampe, jest podwyzszona w stosunku do orginału, stan gorszy od tej, którą ma na sprzedaż mój kumpel :)

 

do ceny zakupu trzeba doliczyc kilkaset zł za zarejestrowanie, kupic owiewke i zrobic siedzenie, sportowy wydech ( + ), jak jestes przesądny to musisz po zakupie odrazu zdrapac numerek 13 z plastików :D

 

ładna i zadbana bestia :D

 

Moj kumpel znalazl za 3500zl Dt125 z 1997 po remoncie generalnym, w super stanie na papierze

promocja jakas czy cuś :?: normalna cena za takiego sprzeta to ok. 6 tys. (ps. sprawdzałem ceny z eurotaxu- 5900 za ten rok dt-ki :idea: ) jak ten koles ma na sprzedaz jeszcze jakies moto to załatw mi koniecznie jego numer :D

 

może jeszcze napisz, ile mozesz przeznaczyc na zakup moto, bedzie łatwiej cos doradzic :idea:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mów do słupa, słup jak dupa

Dzwoniłem do niego jeszcze raz i mówi że nie ma papierów. Ale masz racje może ma ale nie chce powiedzieć bo po co.

 

"ma straszna tylna lampe, jest podwyzszona w stosunku do orginału, stan gorszy od tej, którą ma na sprzedaż mój kumpel"

 

No może stan jest trochę gorszy ale kosztuje 2500 a nie 4000 tak jak ta twojego kolegi. Kasy to mam tak 3000, no 3500 to już maks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie 2500?? już jest 3 tys i pewnie jeszcze urosnie. to jest allegro, cena która jest wpisana najczesciej nie jest cena ostateczną, tylko jedna z proponowanych przez licytujacego, czesto widziano np R1 za 100 zł czy nawet 10 zł

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...