Skocz do zawartości

jak obejść Immobilizer w Hondzie Hornet


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to ty jesteś Tytus na avatarze to dziwię ci się że mówisz że to drogo. W końcu to ma zabezpieczać twój nie tani motocykl. Chyba łatwiej wydac 700 na alarm niż kupowac kolejny sprzęt. AC też nie wykupujesz?

:) pisze ze troche drogo w porownaniu do innych alarmow! Najtanszy alarm mozna miec juz od 200zl a za 500 juz calkiem calkiem niezly. Wiec 700 zl to dosc drogo za "nieorginalny" alarm - podstawowy bez bajerow, chyba ze czegos nie wiem :D

Co do AC chyba nie musze odpowiadac... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox to dobra marka - robią bardzo trwałe i stabilne alarmy. Jedyną ich wadą jest to, że są dość popularne i co z tego wynika - "rozpracowane". Moim skromnym zdaniem firmowy alarm można kupic, ale bardzo szybko należy go nieco "ulepszyć".

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja siw wypowiem :) co jak co ale to moja dzialka

Chcesz dobry alarm , odezwij sie na prv , niebedzies placic 700zl !! jak w cenie ok polowe mniejszej mozesz miec cos zajebi... :D

Kazdy imo daje sie obejsc :D kwestia czasu , zabawy no i zeczywiscie ingerencja w program...

Jesli chesz montowac odciecie , mozesz i 10 jesli sa osobne niebeda sie gryzly.

Jesli ingerujesz w elektronike sprzegajac kilka ukladow , o to uwazaj bo mozesz porobic sobie jaja :D

A i jeszcze cos !! zaraz zaczna sie dyskusje , ktos mnie z**bie itp itd.

N?AJWIEKSZYM GLUPSTWEM JEST MONTAZ ALARMU U AUTORYZOWANEGO DEALERA , w autoryzowanym serwisie itp .

Oni tam wszystko robia identycznie , wszystko jest laczone kablami koloru jak w schemacie producent. Jesli to do celow ubezpieczalni przy zakupie- to zyczywiscie trza, Pozatym oni to robia z tego powodu ze latwiej wtedy usunac usterke, trudno sie dziwic jak mamy 200 pojazdow i kazdy ianczej zrobiony , do kazdego jest zrobiona osobna teczka - to by trza bylo hangar na materialy :D

Ostatnio obchodzilem alarm w sam Fi.. Se... montowany w serwisie F.. alarm dobry cheetah zajelo mi to ok.10 min. Zaznaczam ze robilem to lajtowo!! nieznalem rozmieszczenia elementow , syrena wylaczona po 25sek! z wlasnym zasilaniem.

Wiec jaki problem by mial zlodziej !!!

Jak ja zakladam instalacje alarmowa to naprawde trudno sie polapac co i jak odciac aby dzialal silnik . Wiadomo wszystko da sie obejsc!!

Ale ja jestem zdania jak chcecie sensownie zabezpiczyc pojazd , dogadac sie niech ierobia tego seryjnie , samemu(jak ktos potrafi) lub przypiac sie lancuchami do moto :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N?AJWIEKSZYM GLUPSTWEM JEST MONTAZ ALARMU U AUTORYZOWANEGO DEALERA

Ja na pewno Cię nie zjebię - alarmy które sam zkładam poddaje dość gruntownym modyfikacjom. Jedną z pierwszych czynności jest wywalenie oryginalnych wiązek i zastąpienie ich jednobarwnymi przewodami. Mogłbym tu podać przepis na 99% Skód Felicji bo miejsce, w którym umieszczane są centralki jest przewidywalne i schematyczne. Ostatnio wymyśliłem jeszcze inny sposób utrudniania życia złodziejom ale o tym sza... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno Cię nie zjebię -  alarmy które sam zkładam poddaje dość gruntownym modyfikacjom. Jedną z pierwszych czynności jest wywalenie oryginalnych wiązek i zastąpienie ich jednobarwnymi przewodami.

 

JEden porzadny :)

A z tymi przewodami to podstawa!!:D

Niezdradzaj , ja tez mam tajemnice !!!

A akurat wlasnie to kiedy uratuje 4kolka lub 2 :D

Tak 3maj :arrow: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...