Skocz do zawartości

Jle to kosztuje?


Gość Grzegorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegorz

Cześć wszystkim!!!.Mam 16 lat i muszę prosić was o radę.:Chcę iść na kurs prawajazdy kategori A1(do 125cm3)Ale nie wiem JLE TO KOSZTUJE?,i jak się do tego zabrać. psCzy po skończeniu 18 lat będę mugł jeździć motocyklem o większej pojemności posiadając wyżej wymienione prawajazdy???? :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już gdzieś był taki sam temat. Co do ceny to najlepiej pójdz do jakiegoś ośrodka w którym takie kórsy się robi. I nie będziesz mógł jeździć większą pojemnością po 18 .

http://www.motozloty.com Informacje o zlotach motocyklowych

 

https://www.facebook.com/motozloty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siemka tez mam 16 lat kurs oksztuje od 250 do 300zl zaelzy gdzie pojdziesz to tego egzam ok 8 dyszek i wydanie prawka tez cos kolo banieczki.

 

Tylko nie wiem czy jak bedziesz mial to A1 to po skonczeniu 18 lat bedziesz mogl jezdzic czym chcesz...

 

 

 

Pozdrawia Tomek

Toruń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam!!! Koszt zrobienia prawka A1 wynosi ok 400 w poznaniu + koszt egzaminu. Natomias jesli zrobisz A1 to jak bedziasz miał18 to i tak musisz zrobic A kiedys zanim niebyło podziału na A1 i A to po skonczeniu 18 lat było mozna jezdzic motorami o poj. wiekszej niz 125, a teraz niestety przyjacielu bedziesz musiał dwa razy zdawac jezeli chcesz isc na A1 i A. A wszystko po to żeby wycisnać z nas jeszcze pare złoty. :!: :!: :D Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

NO COZ JA TEZ MAM 16 LAT (W NAJBLIZSZYM KWIETNIU17) I TEZ STALEM PRZED TYM PROBLEMEM :D

 

PRZEKALKULOWALEM WSZYSTKO I DOSZEDLEMDO TEGO ZE TO SIE NIE OPLACA

ZROBILEM KARTE MOTOROWEROWA ZA 15ZL

KUPILEM SOBIE JINCHENGA KNIGHTA

TERAZ PRÓBUJE SIE DOWIEDZIEC CO JESZCZE MOZNA MU ZROBIC ZEBY TROCHE SZYBCIEJ SMIGAL I NIM JEZDZE :lol: (POMÓRZCIE CO TU ZROBIC!!!! :twisted: !!!!!!

 

CZEKAM NA 18 CIERPLIWIE WTEDY ROBIE PRAWKO NA MOTO I AUTO (TANIEJ WYJDZIE)

PRZEMYSL TO!!!!!

 

POZDRAWIAM:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...