Skocz do zawartości

Ludziska z Kalisza


sandrasf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to co? kiedy i gdzie? ja proponuje na przyklad czwartek albo piatek...nie wiem jak jest wtedy z praca..w kazdym razie szkola ma wolne...niech sie wypowiedza ci, ktorzy pracuja...w swieta chyba kazdy znajdzie troche czasu..jesli to co napisalem nie pasuje to moze sobota albo niedziela...a miejsce? hm... moze to lotnisko w Michałkowie pod Ostrowem...co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli to co napisalem nie pasuje to moze sobota albo niedziela...a miejsce? hm... moze to lotnisko w Michałkowie pod Ostrowem...co Wy na to?

Mi pasuje raczej tylko sobota. Idę do pracy na nockę także cały dzień jestem wolny, a przynajmniej do 16-17. Miejsce jeszcze można dogadać.

Jeszcze tylko założyć łańcuch, zmienić opony, zapłacić ubezpieczenie i zrobić przegląd :P

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety odpadam. Akumulator padł mi totalnie. Zamówiłem nowy, ale jeszcze czekam na niego :/ Poza tym pozostaje mi tylko zmienić klocki z przodu, płyn i pojechać na przegląd, także nic wielkiego.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

 

Także , jak Boniek jestem z TurkU i prawdopodobnie będe jechał przez Kalisz w przyszłą niedziele... Tylko musze płyny wymienić i przegląd zrobić (w zeszłym sezonie zapomniałem o przeglądzie... ale przy kontroli policji nie narzekali na to :twisted: )

 

sandrasf jak będe jechał, to możnaby się spotkać:clap: dam znać co i jak za jakiś czas:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mi problemik z dojazdem już na 99% odpadł :lol: wiec jak jutro już bede miec swoje 2oo to bedzie suipeeellll!!!! w sobote pociwczę jazde i bedzie dobrze :) :) wiec jak coś to ja już transport mam, wiec czekam tylko za terminem i miejscem spotkania (a gdzie jest to lotnisko w Michałkwoie to nie wiem , jak bysmy się tam mieli spotkać to by mnie ktoś musiał pokierowac )

 

Pozdrawiam szczęśliwa jak nigdy Sandra :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlatwiej kierowac sie w kierunku poznania i za ostrowem skrecic w prawo...dojazd prosty

Zależy od której strony się jedzie :clap: Jadąc od Kalisza skręcamy w prawo w Czekanowie, z tego co pamiętam. Jest znak "Michałków" także ciężko przegapić :clap:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no popatrz...a co to za motocykl bedziesz miala?

 

co do lotniska to bylem tam w poniedzialek...z ojazdem nie ma zadnego problemu...najlatwiej kierowac sie w kierunku poznania i za ostrowem skrecic w prawo...dojazd prosty

 

Patrz w dziale "przy piwie" post "jezuuu chyba mam skuter" :clap:

Pozostaje tylko rejestracja i karta uuppsss :clap: :P

Ok to ja jakoś znajde ten Michałków :P

 

Pozdrawiam

Sandra

 

EDIT=> edytuje bo niepotrzebnie walić posta pod postem 8)

 

wiec miałam mieć a nie mam ale może bedę mieć znowu 8) wszystko się wyjaśni w sobotę (trzymajcie kciuki)

Ale do rzeczy są chętni jeszcze na spotkanie ( tutaj dziekuje koledze Mishel'owi :clap: za spotkanie ;) było mi bardzo miło poznac, zdrowiej szybko)

Wiec ja jak dobrze pojdzie (znowu 8O ) to bede miec swoje 2oo w sobote (znowu 8) ) i chętnie posmigam z osobami z okolicy (a co :P ) oczywiscie spotkac można się też nie na moto :P

 

Pozdrawiam

Sandra

 

ps: ale jestem natrętna wiem wiem :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jakby co to ja też jestem z Turku.Boniek a może Ty się chociaż kiedyś kopniesz w moją okolicę i pogadamy

No ja tu jestem praktycznie na stałe także nie muszę się nigdzie kopać :banghead: Widziałem jakąś XJ parę dni temu. To pewnie Ty byłeś. Zgadamy się to razem pośmigamy. Zawsze to lepiej niż samemu.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...