Skocz do zawartości

Ludziska z Kalisza


sandrasf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bądź raz mężczyzną i decyduj :)

 

 

hehehe ok to tak jak facet z jajami :

 

czwartek 27 01 2005r godzina 17 :00 pod KFC ( bo jest tylko 1 w kaliszu i łatwo trafić :twisted: ) tak już dla wiadomości ubiór Sandry: :twisted: kurtka szara, dzinsy, czarne adidaski chyba się poznamy :twisted: :twisted:

 

pozdrawiam jak kobieta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kalisza chwilowo nie wpadnę bo jestem przed sesją więc trzeba kuć :) Poza tym pracuje non-stop. Więc życzę miłego spotkania jeśli dojdzie do niego :)

a czasem w turku bywam w wakacje bo mam tam kawalek rodziny a sypiam pod turkiem we wladyslawowie

No jak pięknie :P Daj znać jak będziesz w okolicy to jakieś spotkanko się zrobi. We Władkowie mam pełno znajomych więc tym bardziej chętnie podjadę.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wam fajne miejsce do zorganizowania spotkania. Lotnisko Michałków pod Ostrowem Wlkp. Często można tam zastac motocyklistów pod postacia Iwana , Szwajcara, Maćka i czasem mnie. No i co najważniejsze można skoczyć i spojżeć na świat z innej perspektywy :):D:

Lokal na strefie zacnie zaopatrzony i ogólnie pełna kulturka .

 

 

oo Dzięki Ryży, szczerze to mnie zaskoczyłeś, no niestety ja nie mam jak sie tam dostac (chyba, że kursuję tam jakiś autobus :twisted: ) jak będziecie w pobliżu to dajcie znać :P

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam, witam :)

Ja jestem z Kalisza :). Musialem sie pochwalic. Niestety 27 odpada bo pracuje... W Kaliszu jest dosyc silna grupa motocyklistow a wlasciwie jest ich kilka. Naleze do jednej z takich nieformalnych (okolo 10 maszyn). W sezonie jezdzimy wspolnie. Spotykamy sie w kazdy weekend. Czesto jestem w BECE :P. A co do spotkania w Michałkowie odpada bo snieg zalega.... A tak ogolnie to czesto latem podjezdzam na ZLOTY chocby po to zeby spotkac sie z kumplami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam, witam ;)

Ja jestem z Kalisza ;). Musialem sie pochwalic. Niestety 27 odpada bo pracuje... W Kaliszu jest dosyc silna grupa motocyklistow a wlasciwie jest ich kilka. Naleze do jednej z takich nieformalnych (okolo 10 maszyn). W sezonie jezdzimy wspolnie.  Spotykamy sie w kazdy weekend. Czesto jestem w BECE ;). A co do spotkania w Michałkowie odpada bo snieg zalega.... A tak ogolnie to czesto latem podjezdzam na ZLOTY chocby po to zeby spotkac sie z kumplami

 

 

o kurcze fajnie :) no może inny termin będzię akurat dla Ciebie, wiem że w Kaliszu często spotykali sie "na wyspie" :twisted: , lub też w "Ipmerii"- ale to już tak bardziej cywilnie :P pewnie widziałam Was nie raz jak śmigaliście :P. Pozdrawiam ;)

 

ps głupi śnieg :) :P :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcieliscie cos organizowac 27.01...a nie lepiej byloby poczekac a ten bialy palant stopnieje i przyjechac pokazac sie sprzetami powiedzmy do tego Michałkowa? bylem tam kiedys...co niedziele gdy tylko jest pogoda, mozna tam spotkac troche sprzetow...pomyslcie nad tym...

 

no dobry pomysł biorąc pod uwagę też, że pasuję ten termi mi i "siwemy" chyba, tylko że tu jest taki problem że ja nie mam sprzetu :? :) :P a rowerem nie pojade :? :cry: Mam nadzieję ze to biało ...stopnieje jak najszybciej, lecz patrze teraz przez okno i co?? PADA bleee. No nic zobaczymy ja do KFC mam kawałeczek drogi więc i tak będe w czwartek :twisted:. mi by ten Michałków pewnie pasował ale nie mam jak sie dostać

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często można tam zastac motocyklistów pod postacia Iwana , Szwajcara, Maćka i czasem mnie.

A to z Ciebie latający motocyklista? ;) Przejeżdżam przez Ostrów baaardzo często jak grzeję na Wrocław,ale jakoś nigdy nie było czasu żeby do aeroklubu podjechać i zobaczyć jak to wszystko wygląda. Chętnie rozpocząłbym kurs szybowcowy, bo zawsze pociągało mnie latanie, ale zanim bym wystartował to kobieta by mnie zabiła :P

No nic zobaczymy ja do KFC mam kawałeczek drogi więc i tak będe w czwartek Twisted Evil. mi by ten Michałków pewnie pasował ale nie mam jak sie dostać

KFC jest na Górnośląskiej czy mi się wydaje? Mój dziadek mieszka niedaleko, na Asnyka. Dojazd na Michałków to nie kłopot. Mogę Cię zabrać chyba, że mi moje Kochanie zabroni :):)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniek masz racje :). KFC jest kolo wiezy cisnien na przeciwko PROSNY. Nie sposob nie trafic. Wszystko fajnie tylko jednak ja chyba wypadam bo w tym czasie bede pewnie w Lodzi.

Sandrasf bede nieskromny ale ten bandziorek z foto rzuca sie w oczy :P. Poza tym czesto za szpitalem jezdze z kumplem w terenie (on na XT). W imperii teraz przesiaduje juz bardzo malo. Przejadla mi sie pizza ;). Za to czesto jestem w BECE. Fakt ze teraz wszyscy cywilni bo zimno ale jak tylko swieci slonko to jezdzimy wiec jesli spotkasz jakiegos wariata w miescie na moto to moze byc ktorys z nas :)

Jesli chodzi o lotnisko w Michałkowie to faktycznie bardzo fajne miejsce. No i mozna poogladac sprzeciki latajace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka no dokładnie KFC jest zaraz obok wieży ciśnień i hotelu orbis prosna, ja mieszkam 3bloki obok hotelu :P :) więc mam blisko.

->Mutomb no rzuca sie heheh teraz to będę sie ogladać ;) :)

 

->Boniek no to by było fajnie, no zgode musisz mieć tak jak ja rodziców :twisted: ;)

 

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...