Skocz do zawartości

Ludziska z Kalisza


sandrasf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Elo Mariuszu :) Oczywiście propozycja dobra, mówimy już o tym setny raz, ale że zrobiło sie ciepło to może wreszcie efekt tej dyskusji dojdzie do skutku i zjedziemy sie w jakimś miejscu a potem mała straska :(

CO do miejsca to przydało by się miejsce przy jakimś barze motocyklowym, no ale wiadomo że takiego baru w Kaliszu nie ma więc trzeba gdzieś indziej! Narazie może tak jak w zeszłym roku na złotym rogu, a potem możemy pomysleć nad jakimś innym miejscem spotów :bigrazz:

Wiec ludzie zgłaszajcie siem i robimy spota!!Pozdrawaim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! O ile pamietam to pomysł z lotniskiem już padł, ale rozmawialismy o tym zimą więc wiadomo że nie mozna było sie spotkać, teraz mamy cieplutko więc damy ade, tylko niech sie odezwie więcej motocyklistów z okolicy to bedzie nas więcej i wtedy ustalimy konkretną datę!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze :

o ciolera jakie zmiany :smile: :) jestem pod wrażeniem

 

po drugie:

mam straszny nawał nauki ponieważ kończe w tym roku szkołe szybciej o miesiąc wiec trzeba sie wyrabiać z materiałym :/ póki można.....bo poprawki ciezka sprwa....

 

po trzecie:

taaa mam tam jakieś forum ale to temat zamknięty

 

po czwarte:

witam :D (tak wiem szybko)

 

po piąte :

aktualnie mój środek transpotu jednośladowiec pospolity jest w stanie spoczynku a raczej rozkładu....

 

 

po szóste:

i znów słychac ten piekny dzwięk za oknem....

 

 

Pozdrawiam

Sandra :P

 

 

ps: bozeee teraz sie tu nie połapie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Dzisiaj pojechalismy obczaic sytuacje do Michałkowa na lotnisko ,całkiem fajnie ,dołączyli do nas ludzie z klubu Skalmierzyce i pojechalismy do ostrowa na rynek ,teraz juz smiało mozna sie zaczać konkretnie umawiac .JAK COS BEDE WIEDZIAŁ O SOBOCIE DAM ZNAC NA FORUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...