Skocz do zawartości

Ludziska z Kalisza


sandrasf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siema, siema :lol: kolego "mac89", dwuch to jest nas na forum, a w realu to zebralbym jeszcze z 10 osób z którymi często jeżdże w sezonie...wiec jak ja zbiore ludzi ,ty też załatwisz pare osób noi jeśli inni forumowicze też bedą chętni na to spotkanko to zbierze sie zajebi.... duża ekipa,to mi sie podoba.... :!:

Oby tak dalej :!: to może w 2006 bedziemy sie wozić na moto w dużej grupie, bo przecieć tak najlepiej,pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem z Turku:) Jak tylko będe mógł jeździć (około roku... chyba, że da się przekonać lekarza :) ) to bardzo chętnie się wybiore na spotkanie z ludzmi z okolicy (oczywiście na maszynach) :mrgreen:

Więc jak coś to dajcie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy Sandra, jako że jest założycielką tematu zagląda czasem na ten temat.....mogła by napisać jakiego posta odnośnie tego spotkania...no fajno by było,,a jak by była na GG dostępna to by jeszcze fajniej było.......dodam jeszcze że mam juz pomysł na przebieg tego spotkania :)

Mój kolega "leszczu" mieszka przed Opatówkiem i tam obok niego jest świetny plener, to byśmy siem spotkali w Kaliszu ,pojechali do niego i tam byśmy se ognisko zrobili , no jak na "dzieńdobry" to by było chyba fajnie co nie?? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema siema :banghead:

No to by fajnie było jak bysmy tak zrobili, ej Ostrów by jeżdził Kaliszem :lol:....tego jeszcze nie było...he he

Ej nie wiem czemu wszyscy mówią że Ostrów z Kaliszem zawsze będą wrogami?? Przecież tylko Ci pseudokibice ze sobą walczą, a nie normalni ludzie.... :P tak więc pozdro Ostrów Wlkp ;)

Ej a ci ludzie tam od ciebie to na czym jeżdżą,tak z ciekawości pytam..Pozdro :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja tam nic do ludzi z Kalisza nie mam i nie czaje w ogóle tego stereotypu, ze Kalisz się z Ostrowem nie lubi ;) Mój kuzyn kupił niedawno Kawe Zr7, a jeden kolega zmienia Dt50 na Dt125, ja mam Nsrke 125, więc mały rozrzut sprzętów jest hehe, poza tym może jeszcze się jacyś ludzie znajdą, zobaczymy. A Ty i twoi znajomi czym śmigacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy Sandra' date=' jako że jest założycielką tematu zagląda czasem na ten temat.....mogła by napisać jakiego posta odnośnie tego spotkania...no fajno by było,,a jak by była na GG dostępna to by jeszcze fajniej było.......dodam jeszcze że mam juz pomysł na przebieg tego spotkania :buttrock:

Mój kolega "leszczu" mieszka przed Opatówkiem i tam obok niego jest świetny plener, to byśmy siem spotkali w Kaliszu ,pojechali do niego i tam byśmy se ognisko zrobili , no jak na "dzieńdobry" to by było chyba fajnie co nie?? :?:[/quote']

 

no dawno mnie tu nie było 8O

 

z tym spotkaniem to trudna jak widac sprawa :banghead: mam nadzieje, że sie w końcu uda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co do miast to nie dyskutujmy już, ja mówiłem to co słyszałem o tych relacjach...a w efekcie jak raz byliśmy z kumplami w Ostrowie to kilkunastu kolesi nas zaatakowalo noi zadyma byla..oni oczywiście stwierdzili ze jak jestesmy z kalisza to juz wrogowie....... No ale to bylo paru odebili...nieważne.. A poza tym byli najebani...Szkoda tylko ze mieli przewage w ilosci osób i zniszczyli nam auto...

 

Osobiście jeżdże na WSK 175 a w garażu pracuję nad extra zabytkiem (Pannonią) którym może w tym sezonie wyjade, a kumple to tak: MZ 150, CZ175, paru na aprillach 125, honda cb 750, suzuki gsx 550, DR BIG, yamaha virago535, SHL175, paru na skuterach i jeszcze wiele innych moto...dlugo by wymieniac......POZDRO--OBY DO ROZPOCZĘCIA SEZONU :!: :!: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ludziska zacznijcie sie pokazywac a nie tylko czyszczenie chromów w garazach ,jak juz naładowaliście akumulatorki to wsiadac i jezdzic zeby łozyska ryszyć i wasze dupska za foteli.Ja mam dowas propozycje jesli macie ochote pojezdzic w grupie chocby niedaleko to zróbmy jakies miejsce w miescie zeby naprzykład od godziny 17 minut 30 do 18 tej sobie stanąc odpoczac i poczekac na innych .Wtedy wiadomo podjedzie sie porozmawia ,zapozna nowych kolegów i kolezanki .MOŻNA pomyslec czy na złotym rogu albo koło teatru macie jakies propozycje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...