Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bylem zobaczylem iii wrocilem.drogo !!za wejscie trza 85 zeta dac !za dzien!

chcielismy tylko na chwilke ,oblukac,ale gdzie tam nie wpuscili.jeszcze na dodatek "Pan"parkingowy chcial od nas po 6 zl. za moto[a stalismy za linia parkingu]

ludu kupa ,klimat nawet ciekawy,ale na papracanach na pewno lepiej he he.tylko ze mi wczoraj pekla rura od chlodnicy oleju skrzyni biegow w jeepie i dzisiaj jestem zagrzebany.a tak bym ku...wa skoczyl do tych Tych .moze sie wyrobie.

PGR goorka to ta kolo sobótki??

 

 

 

o 18 lece do tychów

na a4 zjazd olawa -strzelin bede ok18.30moze ktos sie dolaczy? moj tel: 880780223

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem ,bylo zajebiscie.wjechalem za free.tylko 5 zeta zaplacilem za camping.kobielka spytala gdzie bede spal?ja-na motorze!!i na czerwonej

tasiemce napisala mi NOC.ale i tak ok. 1szej w nocyu wyjechalem do domu i jeszcze ku...wa tablice rej.po drodze zgubilem.masz na frycu PGR napisane??to ja pytalem ktoredy sie wjezdza na pole

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym ze drogo to drogo i pan parkingowy tez drogi-za swoje cwaniactwo nic nie dostal dziad jeden'

fryc -na pudelku pisalo "model FRITZ"mam taki ino czarny he he -ten kask[?]chelm[?] orzech[?]latam w nim po okolicy.

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ze wsi jestem)

 

To widać, nie musisz się z tym tak obnosić ;) , kiedy przyjeżdżasz bo już się stęskniłam ;)

 

oooo.. na caslte party byles I jak wrazenia? Poza tym ze drogo? Jezdzilam pare lat z rzedu, ale sie zorbilo byle jak i stweirdzilam ze nie warto. Nawet muzycznie upadli, wiec dalam sobie spokoj

 

Wrocławianka a Ty we Wrocku siedzisz :) Bo szykuje sie fajny wyjazd (do PGR-a) :) , więc może miałabyś ochotę pojechać :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartki czwartkowcy zbieraja się 0 19 w Orlim Gnieździe koło lotniska.

Apanonary, we wtorki o 19 w P13, na Biskupinie.

Czesc!! Uwaga...nowy na forum!!!

Jutro, tzn dzisiaj tez bedziecie w Orlim??? Chetnie poznam ekipe z naszego miasta :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj rzeczywiście wroclawskie paly!!!! Upsss.....Cholera sam w takim razie nalezę do tych pal :icon_razz:

Co Wy wszyscy sie urlopujecie??? Nikt nie przywita nowicjusza?

Ilu wogole jest motocyklistow we Wrocku - ktoś wie??? I z tego co wiem to chyba jak na tak duze miasto nie ma wroclawskiego klubu motocyklowego.....czy sie myle?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...