Skocz do zawartości

GSX R 750 2004


Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie nie wozilem ale sprzet zacny:moc 1000-a a wielkosc i porecznosc 600-ki.Bardzo chwalony w testach,licznikowo osiaga 299km/h.Jest to jeden z najpopularniejszych motocykli w Stanach.Do tego cena niewiele wieksza od 600-ek.

Mi sie bardziej podoba w tym malowaniu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latałem... bo inaczej tego nie określę.... moto na gume podnosi się wyjątkowo ochoczo z pierwszego z gazu i z drugiego też i nawet kiedy tego nie chcesz... silniczek pracuje równo tylko że żęzi jak to GSXR skrzynie zmienia biegi (bez sprzegła) perfekcyjnie jak to GSXR... Dla porównania jechałem R1 '03 i myślę że GSXR mogł by spokojnie jej dokopać... Nie miałem możliwości sprawdzenie go przy wyższych prędkościach ponieważ musiałem latać po mieście ale 190 raz zapiełem na 3 biegu... w sumie wyższego nie zapiełem newet bo nie było gdzie... Hamulce zajebiste... nic więcej... nie jechałem motorem który robił by stopi bez potrzeby unoszenia dupy z siedzonka... a ten tak robi ( może przez to że R1 na który latałem nie miał klamki od hamulca :buttrock: )... Masz zamiar kupić taki sprzet?? jak tak to kup sobie taki z roku 2001 a mi daj resztę starczy mi wtedy na moją ZX sódemeczke :banghead::banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczek pracuje równo tylko że żęzi jak to GSXR

Z tym bym sie nie zgodzil:sluchalem pracujacy silnik tego gsxr i szedl rowno i cicho,mi np.w Gsxr1000 tez nic nie rzezi a silnik lepiej pracuje niz w R1.Jak jezdzilem roznymi R1 w tym i najnowsza to caly czas slychac jakby cos w silniku walilo.Rzezily to stare olejoki ale za to byly nie do zajebania.

R1 '03 i myślę że GSXR mogł by spokojnie jej dokopać...

Bez problemu dokopie R1 z 2003r.

nie jechałem motorem który robił by stopi bez potrzeby unoszenia dupy z siedzonka

Ja nigdy nie podnosze dupy z siedzenia a stoppie robilem nawet na RD80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym bym sie nie zgodzil:sluchalem pracujacy silnik tego gsxr i szedl rowno i cicho,mi np.w Gsxr1000 tez nic nie rzezi a silnik lepiej pracuje niz w R1.Jak jezdzilem roznymi R1 w tym i najnowsza to caly czas slychac jakby cos w silniku walilo.Rzezily to stare olejoki ale za to byly nie do zajebania.

każdy GSXR (od96-04) na wysokich wydaje specyficzny dżwięk właśnie takie jak by żężenie niedokręconej blachy albo coś w tym stylu możesz się kłucić lub nie ale tak jest!

Ja nigdy nie podnosze dupy z siedzenia a stoppie robilem nawet na RD80.

podejżewam że jet to wykonalne nawet i na mojej kozie ale ja nie umie tego zrobić na ZXRce a na tym GSXsie robiłem bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy GSXR (od96-04) na wysokich wydaje specyficzny dżwięk właśnie takie jak by żężenie niedokręconej blachy albo coś w tym stylu możesz się kłucić lub nie ale tak jest!

To nie jest rzezenie silnika tylko taki dzwiek wydaje uklad dynamicznego doladowania,w R1 tego nie slyszales bo ona nie ma doladowania (dopiero od 2004).Zreszta przystaw ucho do wlotow powietrza jakiegos srada i przegazuj:uslyszysz wlasnie ten dzwiek zassysania powietrza.SRADy nie rzeza! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może byśta tak coś wiencyj napisali-he?Bo że zarombisty jes GSXR to wszyscy wiedzom ,raczej.

A wtemacie dni otwartych-jak to wygląda w praktyce,bo też chciałem na otwarciu na Bemowie powożić dupsko na Yamaszach,ale kumple mi wybijali z głowy,że to pono tylko dla wybranych i odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle zapie**ala, fajnie staje na koło, zajebiste hamulce - cechy przecinaka ostatnich lat.

Z dwójki z gazu nie mogłem postawić na gumę. Ze sprzęgła owszem.

W porównaniu do np.R1, trzeba go bardziej kręcić żeby ostro jechać.

Myslę że R1 poradziłaby sobie z nim na przyśpieszenie i elastyczność.

Jest to jednak jedyne sportowe 750 i chylę czoła przed Suzuki, że mają zacięcie produkować 750ki, podczas gdy konkurencja dawno dała już sobie z nimi spokój :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 lata później...

witam posiadaczy 750. Od dosc dawna chodzi mi po głowie zakup gsxr. Chciałbym zapytac was jakie doznania oferuje ta maszyna w porownaniu ze zwykła 600. Nie interesuja mnie opinie tych ktorzy nie mieli nawet okazji zasiąść na tym motocyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam posiadaczy 750. Od dosc dawna chodzi mi po głowie zakup gsxr. Chciałbym zapytac was jakie doznania oferuje ta maszyna w porownaniu ze zwykła 600. Nie interesuja mnie opinie tych ktorzy nie mieli nawet okazji zasiąść na tym motocyklu.

Ja mialem obydwa modele napisz konkretnie ktore roczniki cie interesuja bo ja mialem starsza 750 i mlodsza 600 to mlodsza 600 zapirdalala jak stara 750 to pierwsza roznica :biggrin:

Edytowane przez KINDERMARCIN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem obydwa modele napisz konkretnie ktore roczniki cie interesuja bo ja mialem starsza 750 i mlodsza 600 to mlodsza 600 zapirdalala jak stara 750 to pierwsza roznica :biggrin:

mam na mysli roczniki po 2004.

tam jest chyba cos ok 150km jak sie nie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...