Skocz do zawartości

Tuning Ts70


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

JAK SIE CIESZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Strzalek--> Dzieki za wszystko :P.... Ts-ka mi tak furzy ze nie moge. Jezdzilem 2 dni temu na Dt125 (1996) i osiagi sa naprawde poronywalne 8) . Jesli chodzi o dzwiek- poezja (chodzi jak YZ125 kumpla) . Po przejazdzce stwierdzilem ze chyba poczekam ze 125cc :P . Naprawde polecam wszystkim wybebeszenie dyfuzora. Oddalem do warsztatu. KOles zrobil wszystko diaxem i pieknie zaspawal (wyglada jak orginal). Aha pomalowal mi odrazu tlumik. Dalem 30zl :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spoko, że ci ts wymiata jak trza. :P

Ja wczoraj przepaliłem wydech :P [jeden mechanik zażyczył sobie 40zł 8O , więc podziękowałem i pojechałem do nastepnego i zrobił to za darmo :P , róznice też widać ! zero dławienia, można go tak przeciągać ze ho ho. Tylko spodziewałem sie lepszego efektu jeśli chodzi o dzwięk, bo chodzi jak chodził... najlepsze bylo jak odpalilem go bez układu :P , to mi się podobało, normalnie idealnie, ale odrazu zgasiłem.

Teraz mam wyczyszczony tłumiczek i jeżdze bez dławika w końcówce wydechu , szkodzi to czemuś ?? wiem że żródło wydalanych spalin jest wieksze bo nie leci tą rureczką tylko przez całą końcówke, i moto chodzi głośniej[ bardziej basowo ] , ale czy coś pozatym się dzieje ? motor to dt 80lc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jedyna wada tego moze byc naprawde malutenki wzrost spalania a tak to Detka powinna Ci lepiej latac. Podam przyklad. Kolega jak zalozy koncowke tlumika w Ts wkreca sie do 8000 obr/min, natomiast jak wywali ja w cholere jest to juz 11000 obr/min :D takze roznica spora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...