Skocz do zawartości

eurosport-supermoto-nagra ktos?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety nie mam jak nagrać ale powiedz o której leci ? Z chęcia bym zobaczył ...

posilkujac sie "schedulem" ze strony www.eurosport.com wynika, ze bedzie transmisja dzis o 17,30 potem powtorka o 0:45 i nastepnie o 8:30 dnia nastepnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde obejzal bym ale mnie bedzie zas ciagnac do supermoto a teraz nie wiem co chce czy r1 czy jakies sm np lc4 sm crazy russian widziales tego lc4 sm co ma gosc w panewnikach do sprzedania ?

Nie widzialem tego LC4, a co do wyboru pomiedzy R1 a jakims supermoto, to i ja mialem podobny dylemat, jednak po trosze sprawe przesadzila kasa /za ta sama kupie lepsze SM niz R1/ a po drugie to tor /a najfajniejsza jazda jest na torze/ dla R1 to tylko Poznan, natomiast dla SM-kazde lotnisko, tor cartingowy, czy nawet parking pod marketem z rana lub noca ;)

A tak na marginesie to we wczroajszym nocnym supermoto powiedzieli, ze 27 listopada /o ile mnie pamiec nie myli/ we wloskiej rundzie supermoto swoich sil sprobuje Max Biaggi-wiec jak widac nie tylko ty masz dylemat "supermoto czy R1" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jezdizlem jeszcze nigdy na takim rasowym supermoto typy przeroba wr exc dr lub ciezsze lc4 sm pewnie jakbym sie przejechal to by mi sie spodobalo , a R1 to jak bym kupywal to chyba do 25tys wiec rok 98-00 chyba A tego lc4 to gosc ma rok 2003 i chce 20kola i napisalem mu o zamianie to powiedzial ze jak nie sprzeda to sie zamieni na mojego srada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...