Skocz do zawartości

Yamaha DT


Plocho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja raczej w tuning się bawić nie bede a w salonie chce to robić z jednej przyczyny: gwarancja... Motocykl mam narazie 3 misieące. Wkażdym razie ojciec coś ostatnio mówił że jak w Yamasze coś mu się nie spodoba to może odda się do zaufanego mechanika aby to zrobił...

 

Bo wkońcu to jest spora kasa. Ale właśnie moduł musi być specjalnie przeznaczony do tego modelu Yamahy czy one są w jakiś tam sposób uniwersalne że można kupić np sportowe moduły które pasowały by też do innych motocykli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie moduł musi być specjalnie przeznaczony do tego modelu Yamahy czy one są w jakiś tam sposób uniwersalne że można kupić np sportowe moduły które pasowały by też do innych motocykli ?

Niestety nie. Muiszsz kupić do konkretnego modelu.

A co do gwarancji to raczej rób w sevrisie wtedy jej nie stracisz a moze sie kiedyś przydać( lepiej oby nie)

najtanszą i najprosztszą metodą a taka przy której nie trcisz gwarancji jest założenie sportowego wydechu kupionego jako używke z ebay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

kurna ja nie wiem czy mam zablokowane cdi bo motorek mi kreci sie do konca na kazdym biegu prwaie kazdym poznej juz opor powietrza ....kupilem dt zablokowane wyjalem z gruszki to zwezenie i polepszylo mu sie ...teraz ostatnio wyjalem jakis kawalek plastiku z gaznika i ustawilem inaczej zawor wydechu i tez lepiej BRYKA .. nie wiem czy dobrze zrobilem...co tu jeszcze mozna zrobic ////....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...