Skocz do zawartości

Tuning Aprili


Gość Magnetic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam (co prawda w drodze do Polski ale juz jest moja) Aprilie RS(chyba albo AF, widzialem tylko zdjecia)125, wiem ze motocykle te wydają nieciekawy dzwiek z tlumika, i mam pytanie czy da cos zalozenie wydechu od motocykla o wieszkej pojemnosci np. hondy cbr 600, chodzi mi glownie o dzwiek, a moc?

Co jeszcze można stunigować (chodzi o silnik) przy takim motcyklu (planuj kupic jeszcze filtr stozkowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam (co prawda w drodze do Polski ale juz jest moja) Aprilie RS(chyba albo AF, widzialem tylko zdjecia)125, wiem ze motocykle te wydają nieciekawy dzwiek z tlumika, i mam pytanie czy da cos zalozenie wydechu od motocykla o wieszkej pojemnosci np. hondy cbr 600, chodzi mi glownie o dzwiek, a moc?

Co jeszcze można stunigować (chodzi o silnik) przy takim motcyklu (planuj kupic jeszcze filtr stozkowy)

 

tak zmieni ci ten tlumik, a mianowicie bedzie jeszcze paskudniej pierdzial i glosniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup cylinder polini 160 ccm i wydech arrow. W fitr stożkowy raczej bym si enie bawił bo dużo nie daje a sa kłopoty z regulacją gaźnika. wydech i wiekszy cylinder da troche grupszy ( bardziej basowy) dzwięk a do tego 8 KM wiecej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak fajnei by to bylo

Kit 160 cm POLINNI 2 tys

Kompletny wydech Arrow 2 tys

Suma 4 tys :P

Chyba sie troche nie oplaca to lepiej juz kupic jakas starsza 600 :buttrock:

A podobno mozna zalozyc tlumnik od 4T tylko musisz wypruc oba tlumniki z 2t i 4t i z tlumnika Aprili wyciagnac komore rozprezajaca (chyba) i wstawic do 4T i wtedy wyglad stanie sie masywniejszy, moc zachowa i zwiekszy sie troszeczke dzwiek

Na cuda nie licz

p.s

Przy APrili lub Hondzie NSR prawdziwa moc i dzwiek zaczyna sie od 6-7 tys obrotow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...