Skocz do zawartości

dzisiejsze śmiganie


dadi0
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ty mi tu nie pisz jakiśto jest uzależniony tylko ślij wszystkie fotki...

 

A lataliśmy jeszcze z jedną wapaniałą dziewką o której Marcin pała zapomniał... a to ona robiła wspaniałe zdjęcia tym szybkim aparatem... i miziała Marcinkowi Rowa, albo i nie... nie powiedziała mi cóż oni tam na tym ogierze robili jak nie patrzyłem

 

 

a z mojego zdjęcia się nie śmiać pały... odpalaliście kiedyś zalaną 600???

 

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzis tego Szramerowego zloma pchalem 1km,przy nawracaniu zdechl i juz za chu*a nie odpalil no i zostalo mi pchanie :)

A Szramer mi pod koniec tego spaceru zrobil fotke jak juz ledwo zylem :)

Zreszta Szramer tez mial problemy z odpalaniem ;) Jak juz kiedys zdecyduje sie na enduro to tylko z rozrusznikiem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem z tego zdjęcia dzisiaj polew przez 15 minut na środku toru... hehe

 

ale luz. ja wyglądam tak samo, za każdym razem kiedy padakowate sprzęgło w nowej lasce Szramiego odmawia współpracy z moją lewicą i yamasia nie tylko po prostu gaśnie... ale mało tego- ONA SIĘ ZALEWA W TRUPA

 

 

BOŻEEE makabra... kupie Marcinowi szuszarke w tesko to sobie silnik podłączy i będzie nówka funkiel nieśmigane z elektrycznym stsrterem

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz kiedys zdecyduje sie na enduro to tylko z rozrusznikiem

 

E tam.. jak jest wszystko ok , to powinno palic od kopa. Dziwne ze to sie zalewa. Moze ten sprzet tak ma. Normalnie chlopaki w najwiekszym blocie od kopki odpalaja.

Spoko, moze sie trafimy na torze w BB kiedys przy okazji. Postaram sie kumpla naciagnac na wypadzik w najblizszym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz kiedys zdecyduje sie na enduro to tylko z rozrusznikiem

 

E tam.. jak jest wszystko ok ' date=' to powinno palic od kopa. Dziwne ze to sie zalewa. Moze ten sprzet tak ma. .[/quote']

nic sie niezalewa tylko oni nie umią jeżdzić , mi jakoś nigdy niegaśnie :mrgreen:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...