Skocz do zawartości

Prosze o porade i pomoc od posiadaczy i kilka kwesti z zakupem maszyny


Piotrek93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo proszę o pomoc , nawiązując do tego, że czasy, wiek i ceny motocykli sie zmieniają mam problem ze skrojeniem przyszłej maszyny pode mnie. Mianowicie mam 185cm wzrostu i 97 kg wagi. Jestem jeszcze w trakcie kursu ale chce w najbliższym czasie tego lata zakupić motocykl i mieć go już w garażu 🙂 założyłem sobie ze bedzie to motocykl na wtrysku, napęd kardan lub pas, mile widziana hydraulika na zaworach. Pojemność najlepiej max 1100. Ważne dla mnie również będzie spalanie bo chce dużo jeździć , koszty eksploatacyjne dlatego średnio mi się widzi gaźnikowiec i bezawaryjny piec. Jeśli sa tu posiadacze tych maszyn lub osoby zaznajomione z nimi bardzo prosze o pomoc. Moje typy na początek to Kawasaki VN 900 CUSTOM, Yamaha mindnight star 950, Honda shadow spirit 750 c2. Wyjątek z gaznikowców Yamaha dragstar 1100 custom, któraś z Hond 1100 spirit,VTX 1300 custom( jak w ich przypadku z kosztami eksploatacji) Pytanie teraz czy jest realne kupic w dobrym stanie te motocykle miedzy 15-20 tys , bo przeglądając ostatnio aukcje kopara mi opadła widząc ceny. Mam wrażenie że każdy cruiser podrożał o od 4-10 tys w stosunku do wcześniejszych lata to już nie jest efekt inflacji moim zdaniem. Nie ukrywam że pasuje mi najbardziej vn900 custom i czy cena powyżej 20 tys to nie jest juz lekka przesada za ten model.I czy nie bede wyglądał jak na komarze przy wzroście 185 . Bardzo prosze o wszelkie porady i pomoc laikowi w wyborze 🙂 z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...