Skocz do zawartości

Serwis ogłoszeń motoryzacyjnych - dodawaj bezpłatnie ogłoszenia z motocyklami


takabryka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

216085790_Beznazwy-1.png.43c2ccc662682b774c129f625adb770b.png

Słowem wstępu...

Za oknem od paru dni możemy zobaczyć coraz lepszą pogodę, która motywuje do działania. Myślę, że jest to najlepszy okres aby wyciągnąć z garażu swoją maszynę lub zakupić nowy motocykl i ruszyć w podróż w nieznane. Niedługo również zaczą się zloty motocyklowe i jeśli jesteś fanem szybkiej jazdy nie może Ciebie na nich zabraknąć. Myślę, że tak jak ja macie już dosyć tego covida, wojny i wszystkich innych problemów - ciągły stres i zamartwianie się. Wszystko to sprawia, że najwyższa pora dać upust emocjom i zacząć żyć robiąc to co naprawdę kochamy. Z tego miejsca chciałbym Was serdecznie zaprosić jeśli jeszcze nie posiadasz odpowidniego sprzętu na sezon do skorzystania naszej oferty. Oferujemy darmowe ogłoszenia motoryzacyjne, których stale przebywa, myślę że jest w czym przebierać.

 

Planujesz kupno lub sprzedaż?

Jeśli w najbliższym czasie planujesz sprzedaż możesz wystawić swój używany motocykl. Dodatkowo skorzystasz z naszej oferty promocyjnej przygotowanej specjalnie na wiosnę - przy rejestracji konta otrzymasz 40 punktów, które możesz wymienić na promowanie ogłoszenia. Dzięki czemu twój anons motoryzacyjny będzie 4 razy bardziej widoczny. Skusisz się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...