Skocz do zawartości

Kawasaki er-6f stuki przy uruchamianiu i gaszeniu moto


Nae
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

Mam problem właśnie z moją kawa.

Aku z tamtego roku trzyma po kilku probach odpalenia 12.7. Trzymany całą zimę w cieple w domu.

Wczoraj odpaliła na pych przejeździłem cały dzień, po jeździe zgasiłem, próba odpalenia zakończona niepowodzeniem.

Dziś z rana odpaliła od strzała, kolejny raz wgl nie reaguje na przycisk, naciskam nic nie zaskakuje, (slychac pompke slychac ze dostaje prad) kolejnym razem słychać stuki (postaram się wrzucić film).

Aku sprawdzane, dziś wyciagniety rozrusznik ojciec rzucił okiem mówi, że nie ma się do czego przyczepić, próba odpalania na sprzegle i bez z złożona stopka i rozlozona z odlączonym czujnikiem na manetce ze sprzęgłem itd ciągle to samo żadnej różnicy, pokrywa spod rozrusznika tam gdzie się znajduje elektromagnes zdjęta i się okazało, że musiało się komuś coś przydazyc duży ubytek w ściance plus pospawane. Zębatka za elektromagnesem ma jakby luz można ją ruszyć  delikatnie w stronę moto (nie wiem czy tak ma byc) przy gaszeniu moto występuje jeden stuk praktycznie zawsze.

20230320_124535.thumb.jpg.9ee2fad58c326e94340cc003a01a89d4.jpg20230320_124535.thumb.jpg.9ee2fad58c326e94340cc003a01a89d4.jpg

 

 

 

20230320_124105.jpg

20230320_124452.jpg

Znalezione, odpowiedź pod filmem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...