Skocz do zawartości

Problemik już 1-go dnia


M4cias
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 dzień jazdy Gilerka GSM i już mam problem, przejechałem jakieś 1 km i zaczęła się palić lampka wskazująca na małą ilość benzyny wiec dokupiłem 5 litrów i wlałem. Przejechałem sobie jakies 10 km i ciągle lamka sie paliła. Czasem mi gasł silnik. Teraz chciałem sobie jeszcze pojeździć wieczorkiem przekręcam kluczyk i ciągle ta cholerna dioda od benzyny. Tylko teraz nie mogę odpalić silnika- efekt jakby nie było benzyny ale przecież mam prawie cały bak benzyny !! to mój pierwszy dzien na motorze i nie znam sie prawie w ogóle na mechanice więc może coś doradzicie ?? z góry dzięki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec dokupiłem 5 litrów i wlałem

hmm upewnij sie że przed wlaniem otworzyles wlew do baku (sory ale nie moglem sie powstrzymac :D)

a tak na serio to pokaż która dokladnie kontrolka ci sie zapalila bo wydaje mi sie to dziwne... http://predator.bikepics.com/pics/gilera-g...pics-214036.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz sam juz nie wiem mam sporo oleju tylko jest jeszcze taki myk że są dwa zbiorniki jeden więszky drugi mniejszy w tym większym jak kupilem moto byl olej a w mniejszym plyn do chlodzenia chyba, tak jest napisane na owiewce gdzie co wlewac ale w instrukcji pisze na odwrot ?? Zazwyczaj ktory jest wiekszy zbiornik od oleju czy plynu do chlodzenia ? A jest mozliwosc ze to cos nie tak ze swieca ze nie chca zapalac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz sam juz nie wiem mam sporo oleju tylko jest jeszcze taki myk że są dwa zbiorniki jeden więszky drugi mniejszy w tym większym jak kupilem moto byl olej a w mniejszym plyn do chlodzenia chyba, tak jest napisane na owiewce gdzie co wlewac ale w instrukcji pisze na odwrot ?? Zazwyczaj ktory jest wiekszy zbiornik od oleju czy plynu do chlodzenia ? A jest mozliwosc ze to cos nie tak ze swieca ze nie chca zapalac ?
raczej ten wiekszy to od oleju.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...