Skocz do zawartości

O Hondzie MTX 80


enduroboj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy posiadacze obecni, lub byli Hondy MTX 80 jednoczcie się !!

Mój kumpel miał możliwość kupna Hondy MTX80 bez tarczy ale chłodzonej Cieczą no i oczywiście z papierami, troche zaniedbana z zewnątrz. Jendak cena 1,000zł za motor po remoncie silnika bynajmniej dla mnie jest przekonująca. Napiszcie mi czy takim MTX 80 da się troche poszaleć w terenie tzn. powchodzić w zakręty bokiem, poderwać na koło, no i oczywiście jak taki MTX sprawdza się w trasie?? Postarajcie się go przekonać, chyba że kupno tego MTX'a się nie opłaca !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi czy takim MTX 80 da się troche poszaleć w terenie tzn. powchodzić w zakręty bokiem, poderwać na koło, no i oczywiście jak taki MTX sprawdza się w trasie??

Oczywiśie że si eda. Ja swoim MTX 80 przejzdzałem alą trase rajdu enduro tyle ze nie w takim tępie jak zawodnicy i z niktórymi górkami miałem wieksze problemy od nich ale oni mają wyczynówki.

Postarajcie się go przekonać, chyba że kupno tego MTX'a się nie opłaca !!

Za 1tyś zł MTX wresja R i po remoncie BARDZO sie OPŁACA. A to ze jest zaniedbana z zewnątrz to w tego typu sprzęcie to szczegół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem MTX'a chłodzonego powietrzem (wiadomo że cieczaki są mocniejsze) a ładnie szedł na koło, w terenie też spisywał sie nieźle (chociaż był to wiekowy sprzęt :D ) więc gorąco polecam, bo za taką kase nic lepszego dostać nie sposób. Zgadzam sie ze Strzałkiem że cena jest baaaaaaardzo atrakcyjna o ile oczywiście remont to nie żadna ściema, a moto nie jest na przykład po dzwonie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o to chodzi że niejest ani po dzwonie. A remont to: szlif cylindra, nowy tłok+pierścienie, i łożyska na wale-pewne źródła bo to motor kolegi! Tyle że tak: niema osłonki chlodnicy niema boczków osłaniających wydech z jednej strony no i ma słaby lakier i obleśne naklejki, i zamiast przedniej owiewki ma jakiś reflektor od poldoneza !! Ale myśle że to akurat jest mało ważne można to w łatwy sposób i za niewielki pieniądze wyremontować!! Co wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o to chodzi że niejest ani po dzwonie. A remont to: szlif cylindra, nowy tłok+pierścienie, i łożyska na wale-pewne źródła bo to motor kolegi! Tyle że tak: niema osłonki chlodnicy niema boczków osłaniających wydech z jednej strony no i ma słaby lakier i obleśne naklejki, i zamiast przedniej owiewki ma jakiś reflektor od poldoneza !! Ale myśle że to akurat jest mało ważne można to w łatwy sposób i za niewielki pieniądze wyremontować!! Co wy na to ??

 

No to ja bym brał i sie nie zastanawiał :D Reflektor przedni można kupić np. Acerbisa z całą owiewką za 150 zł i moto będzie wyglądało lepiej niż oryginalne, boczki i takie tam badziewie to również nie problem. Powiedz koledze żeby jeszcze raz obejżał czy wszystko ok z silnikiem i ramą - jeśli tak to niech bierze bo MTX to dobra inwestycja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi czy takim MTX 80 da się troche poszaleć w terenie tzn. powchodzić w zakręty bokiem, poderwać na koło, no i oczywiście jak taki MTX sprawdza się w trasie?? Postarajcie się go przekonać, chyba że kupno tego MTX'a się nie opłaca !!

 

 

Jestem właścicielem MTX R2 z 97 od lutego i żadnego problemu nie miałem byłem swoim MTX-sem na profesjonalnum !!!TORZE CROSSOWYM!!! i skakałem nim na 1,5 do 2 m :mrgreen: bez ściemy MTX to sprzęt w sam raz jak na początek jak kolega się podszkoli niech mysli o większej pojemności narazie 80 starczy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właścicielem MTX R2 z 97

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :buttrock:

Nie chcem Ci martwić ale ostatnie MTXy 80 wyjechały z fabryki w 91-92 roku, albo nawet wcześniej.

 

jacho 15 napisał:

 

Jestem właścicielem MTX R2 z 97

 

 

To wtedy je jeszcze produkowali? A mi sie zawsze wydawało że produkcje MTXów zamknięto około 1990 roku

 

Dobrze Ci sie wydaje, a w sumie nie wydaje tylko tak jest :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak mówicie to znaczy że mam jakiś błąd w paierach i musze go szybko zretuszować bo wstyd!!!

 

Wcale nie wstyd tylko sprzedawcy fałszują paiery zawyżając roczniki. Skoro masz R2 to i tak najnowysz mtx. A w 97 już mtxów dawno już nie było tylo CRM produkowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...