Jump to content

Kupię uszkodzony/zgruzowany kask NOLAN N104

Scotty_
 Share

Recommended Posts

Poszukuję systemu odblokowania szczęki do Nolana N104. Chodzi mi o ten system, że kciukiem i palcem wskazującym odblokowuje się szczękę. Czy ktoś z Was ma może taki kask na części lub uszkodzony i zechce sprzedać mi tę część lub chce się pozbyć całego kasku? Dajcie znać jeśli opis jest zbyt skąpy i nie wiecie o co mi chodzi, wstawię jakieś zdjęcia ;) Jeszcze dodam, że jak popatrzycie na zdjęcie kasku, to chodzi mi o część, z której widoczne są 2 czerwone elementy na szczęce.

Lubię ten kask i niekoniecznie chciałbym kupować coś nowego, dlatego szukam sposobu naprawy tej sztuki. Odezwałem się do Nolana we Włoszech, ale na razie nie dostałem odpowiedzi, a już mnie ktoś ze znajomych motocyklistów ostrzegał, że to nie jest część którą można kupić.

Pozdrawiam serdecznie.

image.jpeg.2b9467185f2e56b040dc832ad0ffe45b.jpeg

Edited by Scotty_

• 4 months later...
  • 2 months later...

Cześć,

Już niemal straciłem nadzieję, ale właśnie jedzie do mnie kask. Nadal jesteś zainteresowany tą zaślepką? Podeślij i pokaż na zdjęciu dokładnie o co Ci chodzi, to jak dostanę ten zakupiony, to podeślę Ci zdjęcie rzeczywiste i dasz znać, czy jeszcze jesteś zainteresowany zakupem.

• 7 months later...

Witam. 

Poszukuję osłony prawej zatrzasku szczęki . Są to takie czarne plastik widoczne po podniesieniu przyłbicy Czy kolega jest może w posiadaniu takiego cuda? 

Tak właśnie to

Czy kolega ma to do odsprzedania?  Potrzebuję tej plastikowej części mosiężnego dystansu znajdującego się pod spodem i śrubki.

Tak, mogę to odsprzedać. Da się to łatwo rozebrać? Czy trzeba wyciąć większą część kasku? Postaram się to dzisiaj rozebrać i podeślę zdjęcia.

image.thumb.png.e3ba107f3f504d97995ed1f0183ad9c5.pngRozbiera się to bardzo łatwo ale proszę na razie się wstrzymać. Odezwał sie do mnie dystrybutor części.Okazuje się że jest to część serwisowa za darmo cały komplet.Jestem więc zmuszony podziękować koledze za kontakt i podziekować za poświęcony czas. LWG

Spoko, nie ma problemu, dobrze że się udało od serwisu coś dostać. Mógłbyś podesłać namiar z kim gadałeś o tym? Może będzie ten ktoś bardziej chętny do pomocy niż Ci z którymi rozmawiałem wcześniej.