Skocz do zawartości

Kilka pytan co do NSR..


Rekomendowane odpowiedzi

Cylinder- 470 PLN

to naprawde jest cena netto cylindra? bo z tego co pamiętam to cylinder do yamahy Dt125 kosztuje cos koło 1500 zł(ale moge się mylic). w takim razie nsr nie ma nikasylu, tylko żeliwną powłoke cylindra, tak? bo to dla mnie jest niezrozumiałe, że nowy cylinder kosztuje w granicach 600 zł a regenerowany 700-800. jak to prawda to tylko się cieszyc ;)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już zapłaciłeś? Ja miałem taką historię - najpierw też cena kompletu była ok 650zł, ale okazało sie ze ten typ nie pasuje do naszych NSR - masz silnik taki sam jak ja - więc nie chciałbym, ale chyba bedzie problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Next question. Żeby mieć pewność wziąłem się za rozpołowienie silnika. Jedyną przeszkodą jest jak na razie brak klucza do odkręcenia pewnej śruby :) (fot. obok). Mianowicie tej mocującej sprzęgło. Nie słyszał ktoś może gdzie takowy klucz można dostać bądź jak to cudo się w ogóle nazywa :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba jeszcze większe problem będziesz miał ze zdjęciem magneta :D widze że jestes na samym początku rozpoławiania więc lepiej jeszcze raz sie nad tym zastanów i może pokaż ten silnik mechanikowi

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. To już nie romet że sam bez dobrego sprzętu rozłożysz i złożysz... Ja tam daje na wymiane łożysk do warsztatu moto, bo sam to sie nawet boje - chce śmigać a nie płakać że nie umiem złozyć, albo części poginęły :roll: Zastanów sie Boru nad tym... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jush myślałem... A magneto zdjąć to przeca łatwiej jest. Jedna śrub a zwykła plus potem ściągaczem podejść. A swoją drogą w serwisóweczce wszystko jest. A nie wiem Kilu gdzie ty dajesz silnik. Mi rzucili 120 za wyjęcie silnika z ramy... Rozpołowienie to już lepiej nie mówić. Robocizna by mi jakieś 600-700 pln wyszła. Długo myślałem i trudno. Najwyżej zaniose do warsztatu worek częśći :) . A tak tylko przy okazjii. Co ze śrubą :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magneto zdjąć to przeca łatwiej jest. Jedna śrub a zwykła plus potem ściągaczem podejść

tylko najpierw trzeba miec odpowiedni sciągacz, ja chodziłem i pytałem po warsztatach samochodowych i odpowiedniego do yamahy dt nie mieli a że warsztatów typowo motocyklowych u mnie nie ma to był duży problem, ale w końcu dorobiłem do u tokarza :D

Mi rzucili 120 za wyjęcie silnika z ramy...

a nie lepiej wyjąc go samemu? nie zajmie Ci to więcej niż godzine czasu. wpadnij do mnie to wyjme go za dwa żywce :D

Robocizna by mi jakieś 600-700 pln wyszła. Długo myślałem i trudno. Najwyżej zaniose do warsztatu worek częśći

no tak, dolicz do tego pózniej uszczelki idt, a jak przyniesiesz rozłożony silnik to w warsztacie też sie wkurwią bo w puzle chyba nikt bawic sie nie lubi bo to długo trwa więc policzą taką samą stawke co za całą robote, bo robota w warsztacie przeliczana jest najczęsciej na roboczogodziny

może lepiej podprowadz moto do warsztatu i pokaż silnik dobremu mechanikowi, może zaoszczędzisz sobie roboty i kupy kasy :)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik już wyjąłem. Wiem że to żaden problem. Tyle że gościom w serwisie chodzi o to że oni muszą cały silnik z ramą mieć żeby sprawdzić czy działa, bo dają na to gwarancje. Jescze się zastanowie. A wszstko zależy od tego czy mnie z budy wyp**** :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...