Skocz do zawartości

MT07 problem z wentylatorem


ObiWan011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z wentylatorem wczoraj zauważyłem że po przekręceniu kluczyka nie zakręcił. Mt07 z 2018

W weekend sprawdzę czy dochodzi do niego prąd, jeśli nie gdzie szukać przyczyny? Temperature pokazuje mi Moto ale teraz u mnie są chłodniejsze dni i temp nie wzrasta powyżej 82°C 

Czy ktoś wie od jakiej temperatury załącza się wentylator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOże najpierw po prostu bezpiecznik? zanim przenicujesz całą instalację. Poza tym wentylator w moto z reguły jest włączany masą więc zmierz plus do masy ramy a potem znajdź przewód masowy wentylatora na czujniku, zdejmujesz, cyk do masy i musi zakręcić.
Znajdź serwisówkę to i będziesz miał diagnostykę krok po kroku.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sprawa rozwiązana po przekręceniu kluczyka jak awaryjnie zgasi się Moto załącza się pompa paliwa i ona w MT07 daje taki szum jak wentylator albo odkurzacz i przez dwa lata gasiłem Moto mając wciśnięte sprzęgło i rozstawałem nóżkę no i wiadomo z automatu zgasł "awaryjnie" a teraz coś mi odwaliło i po dwóch latach gasiłem przyciskiem od rozrusznika i był zawsze w pozycji wyłącz po zgaszeniu silnika czyli tak jak być powinno i pompa się nie załączała bo Moto nie gasło "awaryjnie" jakbym zgasił i przełącznik ustawil w pozycji zaplonu to po przekręceniu kluczyka by ta pompa zadziałała.

Znalazłem na amerykańskim forum, więc wentylator pewnie działa tylko jest z nim tak jak w Xj6 że strasznie późno się on uruchamia.

Edytowane przez ObiWan011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...