Skocz do zawartości

Pierwsze moto - ktoś pomoże? 300-400 ccm, nowy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam! 

Prawko zrobiłem jakieś 10 lat temu, do tej pory nie myślałem o własnym moto. No własnie, do tej pory... bo teraz już się zastanawiam. 
Co polecacie dla zupełnego początkującego? Przyznam, że w ogóle zacząłem się nad tym zastanawiać skłoniła mnie promo BMW (G310R za kilka stów miesięcznie) Przejrzałem ogłoszenia i zobaczyłem, że moto o pojemnośći 300-400 ccm (taka wydaje mi się rozsądna opcja na początek) są w przystępnej cenie. Interesuje mnie tylko nowy moto. 
Sam zastanawiam się nad: 

1. Kawasaki Z400   

2. Yamaha MT 03 

3. BMW G310R

na tą chwilę chyba najbardziej wizualnie podoba mi się Kawka, ma też największą pojemność. Czytałem, że problematyczne mogą być hamulce w tym modelu i zacząłem się zastanawiać.

Moto szukam do rekreacyjnej jazdy na mieście, czasami gdzieś jakiś wypad za miasto, przede wszystkim chciałbym się dobrze nauczyć jezdzic i opanować sprzęt i.. nie zrobić sobie krzywdy (to przede wszystkim!) Który moto wg Was byłby do takich celów najlepszy? Czy są tutaj jacyś użytkownicy wyżej wymienionych moto? A może ktoś poleci coś zupełnie innego niż opcję nad którymi się zastanawiam? 

Pozdrawiam serdecznie!   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...