Skocz do zawartości

Kawasaki Vulcan S opinie użytkowników, wady i zalety.


Gracjan89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie jestem w trakcie robienia prawa jazdy kat. A. Planuje zakup Kawasaki Vulcan S Performance z roku 2020, planuje to zrobić pod koniec roku, szukam rzetelnych informacji na temat tego motocykla. Mam 31 lat, dziecko, nie chcę żeby odwiedzała mnie w szpitalu czy oglądała trupa na pogrzebie. Nie bawi mnie nadmierna prędkość, szukajac motoru odpowiedniego dla siebie brałem pod uwagę komfort jazdy, elastyczność prędkości, nie chciałbym żaby zamulal przy przyspieszaniu między 80-120 jak upalony rastaman. Obejrzałem dziesiątki filmikow na YouTube o tym motorze i tak naprawdę już się nastawiłem na niego. Nie chcę komentarzy w stylu "kup lepiej motor X czy Y. Vulcan S I tak będzie tylko na okres przejściowy bo chciałbym się w przyszłości przesiąść na Suzuki M109 Boulevard lub Yamaha Xv1700 warrior. Szukam informacji na temat wadliwych części, na co się przygotować, że może się szybko popsuć? Będzie to mój pierwszy motocykl. 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ja kilka słów, w szpitalu możesz wyladować niezaleznie jakim sprzętem będziesz jeżdził,  ważne jak bedziesz jeżdził i czy bedziesz myślał za innych , natomiast ten konkretny motocykl uważam za dobry wybór, nie jeżdziłem ale widziałem i ogladałem,mi sie podoba, jesli chodzi o silnik to ten sam z ER6N i F, i choć nie bardzo pasuje do tego typu motocykla bo raczej lubi wysokie obroty to uważam że kultura pracy i moc jest bardzo ok, po założeniu fajnego wydechu brzmi naprawdę rasowo, pierwsze generacje miały swoje wady : zawory i uszczelka pod głowicą, ale jak zawsze uważam że dużo zależy od użytkownika i serwisu, moja żona ma ER6F z 2009 roku i nie ma żadnych problemów, jesli Ci sie podoba, dobrze Ci sie jeżdzi i odpowiada Twoim potrzebom, bierz i ciesz się jazdą 😀

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...