Skocz do zawartości

Dane tech. V-MAX 1992 (do rejestracji)


Wojtek1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. 

Mam drobny problem z niedawno zakupionym motocyklem. Postanowiłem napisać tutaj, licząc na to że ktoś z Was już przez to przechodził i będzie w stanie mi pomóc. 
Sprawa wyglada tak. Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem V-maxa z 92 roku. Niestety maszyna była sprowadzana z Malty przez prywatną osobę, wiec wymaga rejestracji. Tu muszę zaznaczyć, że mieszkam w UK i motor docelowo będzie rejestrowany w UK. Mam wszystkie dokumenty, dowód rejestracyjny z Malty, aktualny przegląd techniczny (angielskie MOT) i wszystkie kwity wymagające wypełnienia zanim zostaną wysłane do DVLA (angielski urząd zajmujący wszystkim co dotyczy pojazdów). Jedyna rzecz której nie mogę nigdzie znaleźć to „Certificate Of Conformity” na polski to będzie „potwierdzenie zgodności” w wolnym tłumaczeniu. W tym dokumencie są zawarte szczegółowe informacje, które muszę wpisać w dokumencie aby po raz pierwszy zarejestrować motocykl w UK. 
Wiem ze są różne stronki na których można coś takiego zakupić, o ile cena jest pojęciem względnym i £150 może być uznawane za wysoką lub niską, o tyle czas oczekiwania mnie przeraża, 6-8 tygodni. 
Chcę zapytać czy ktoś z was miał do czynienia z takim dokumentem i czy mógłby się takowym podzielić. 
Ważnym zagadnieniem jest to że moja maszyna jest zachowana w oryginale i nie ma żadnych przeróbek, wiec specyfikacja techniczna z bliźniaczej maszyny z będzie ok. 

Konkretne parametry potrzebne do rejestracji podam kody ktoś się wyrazi chęć i możliwość pomocy. Nie ma sensu przedłużać posta na tym etapie.


Z góry dziękuje za poświęcony czas i ewentualną pomoc. 
 

Pozdrawiam

Wojtek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • _Monter_ zmienił(a) tytuł na Dane tech. V-MAX 1992 (do rejestracji)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...