Skocz do zawartości

Kawasaki ZX6R NINJA 599cc 2007-2008


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Przykładam się do zakupu wyżej wymienionego motocykla. Chciałbym poznać opinie kogoś, kto miał z nimi styczność i jest w stanie powiedzieć jak to się ma przy codziennym użytkowaniu.

Padło na sporta ponieważ mi się podoba 🤖

Raczej nie planuje nim szaleć po drogach więc aspekty związane z v-maxem i przyspieszeniem nie grają dla mnie aż takiej roli. 
Najważniejsze sprawy to:
- czy jest wygodny? obiektywnie... wiem, że sporty co do zasady wygodne nie są natomiast słyszałem, że tutaj jest lepiej niż w większości pozostałych modeli.
- jak jest z poręcznością? mam tu na myśli częste przemieszczanie się miedzy samochodami, jazda z niedużą prędkością itp.
- jak jest ze spalaniem? tutaj nie udało mi się żadnej rzetelnej odpowiedzi uzyskać. Niektórzy mówią, że mimo mniejszej niż w 636 pojemności pali nawet więcej. Wiadomo, że zależy od stylu jazdy, ale mój raczej będzie spokojny.
- najważniejsze - jak z awaryjnością i z ewentualnym wyrzucaniem cebulionów na części zamienne i eksploatacyjne. Jest drożej/taniej niż u konkurencji?

Chciałbym powiedzieć, że jestem zielony jeśli chodzi o tą markę, ale przy Kawasaki chyba to stwierdzenie nie działa 😅😅😅

Więc... nie wiele o  niej wiem, a zacząłem ją poważnie rozważać. Dużo można spotkać opinii, że ktoś szukał zupełnie czegoś innego ale natrafił na Kawe i już przy niej został.

 

Z góry dzięki za info 👊

LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...