Skocz do zawartości

Nowy wydech do rxc 125


Rekomendowane odpowiedzi

Akrap niestety nie robi do rometa wydechow.

Co chcesz osiagnac?? Zeby bylo glosno???

W wiekszosci przypdkow zmina wydechu w takich motorkach konczy sie umwarkotem i strata mocy...

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się ale kolega kupił podróbe akra do Rometa Arrow fly 50ccm i super brzmi, twierdzi też że niby mu poprawił osiągi. Ale chciałbym jakiś inny załóżmy do 300-400zł najlepiej, no chyba że faktycznie ma mi to popsuć jeszcze bardziej osiągi (wiadomo że Romet jakoś mocą nie grzeszy) to sobie odpuszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to zmierzył ???

to że głośniejszy jest nie znaczy że poprawia osiągi .. wybacz ale w małych pojemnościach to akurat nie brzmi fajniej a tylko bardziej wkuerwia...

 

\Zrobisz co chcesz ale lepiej odłóż te pieniądze do skarbonki, z czasem dołożysz i zamiast wydawac kase na głupoty za jakieś czas będziesz miał odłożoną kasę na lepszy motorek, albo prawko.. a romet i tak szybko się znudzi i go sprzedaż..

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akrap niestety nie robi do rometa wydechow.

Co chcesz osiagnac?? Zeby bylo glosno???

W wiekszosci przypdkow zmina wydechu w takich motorkach konczy sie umwarkotem i strata mocy...

Powiedz mi, jakim cudem ma stracić moc na zmianie wydechu, prawdopodobnie kolega chce kupić samą końcówkę, więc nic mu to nie zmieni oprócz tego, że będzie głośniejszy, i tyle, ale na mocy ani nie straci ani nie zyska

 

Radzę Ci nie kupować, żadnej końcówki bo w sumie zamiast ludzie oglądać będą się smiać, że chodzi jakby miał zaraz tłok wylecieć, a prawie nic nie jedzie, więc lepiej poczekaj, do wyższej pojemności i wtedy kombinuj, jeszcze rozumiem zmieniać w takich markowy np, Yamaha Yzf R125, Aprilia Rs4, Yamaha Mt, bo to jeszcze jakoś jedzie i przy pełnym wydechu fajnie strzela z tłumika, no ale według mnie do chinola nie opłaca się kupować bo ja jak widze coś co ledwo jedzie a drze się jakby miał zaraz silnik z ramy wystrzelić, to nie mogę powstrzymać się ze smiechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie straci moc....

 

Kurczaki to po co te hamownie... Po co to zgrywanie... Mapowanie... Kombinacje po głupiej wymianie filtra, czy końcówki wydechu... Ale głupie te ludzie... I zawodnicy... co to bez sensu stada mechaniorów trzymają... Na hamownie kasę wydają... Na analizatory spalin... No kretyni normalnie ..

 

Um{wmy się .. Wiedzę masz mizerną.... To i po kiego narażać się na szyderę?

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, jakim cudem ma stracić moc na zmianie wydechu, prawdopodobnie kolega chce kupić samą końcówkę, więc nic mu to nie zmieni oprócz tego, że będzie głośniejszy, i tyle, ale na mocy ani nie straci ani nie zyska

 

Radzę Ci nie kupować, żadnej końcówki bo w sumie zamiast ludzie oglądać będą się smiać, że chodzi jakby miał zaraz tłok wylecieć, a prawie nic nie jedzie, więc lepiej poczekaj, do wyższej pojemności i wtedy kombinuj, jeszcze rozumiem zmieniać w takich markowy np, Yamaha Yzf R125, Aprilia Rs4, Yamaha Mt, bo to jeszcze jakoś jedzie i przy pełnym wydechu fajnie strzela z tłumika, no ale według mnie do chinola nie opłaca się kupować bo ja jak widze coś co ledwo jedzie a drze się jakby miał zaraz silnik z ramy wystrzelić, to nie mogę powstrzymać się ze smiechu

zerowe masz chlopcze o tym pojęcie

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...