Skocz do zawartości

Eskorta na ślubie Przyjaciela


snake-90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na wstępie chciałbym się przedstawić jestem Hubson i drogi Moderatorze chciałem przeprosić , ze pewnie nie w tym dziale co trzeba ale na celu jest dotarcie do jak największej liczby współbraci😊. Przenieś proszę Moderatorze ten post jeśli uznasz to za konieczne do odpowiedniego działu.
A teraz do rzeczy:
30.06.2018 nasz przyjaciel motocyklista zmienia stan cywilny , łącząc się w bólu postanowiliśmy to zaakcentować i zrobić mu niespodziankę. Razem latamy już kilka lat jak byliście kiedyś na rozpoczęciu sezonu w Opocznie to pewnie się widzieliśmy 😉. Pisze tutaj bo mam ogromna prośbę do was wszystkich chciałbym zorganizować kumplowi eskortę na ślubie zależy mi na tym żeby o niczym się nie dowiedział i fajnie by było jak by wychodząc z kościoła po ślubie miał lekkie zdziwko jak by stał szpaler motocyklistów którym mogła by przejść parą młodą😲😀. Fajnie by było gdyby podczas sobotniego latania ktoś się skusił i pomógł mi zrobić tą niespodziankę. Ślub jest o 18:00 jakby ktoś miał czas tak o 18:30-40 podjechać by było za***iście postać chwilkę a potem kilometr albo dwa przejechać się w eskorcie 😊

Zależy mi na tym bardzo bo to mój najlepszy przyjaciel. Ja brałem 2 razy udział w takim evencie i to robi piorunujące wrażenie zwłaszcza że to zapaleniec jeśli chodzi o dwa kółka, a ja jako świadek i jego przyjaciel chciałbym sprawić mu taka niespodziankę 😀

Dorzucam parę ważnych informacji:
ślub jest 30.06.2018 o godzinie 18.00 w Kościele św. Bartłomieja na ul. Kościelnej przy placu Kościuszki na wesele w Radzicach ta wichura jest w stronę Drzewicy i Nowego Miasta.
Pozdrawiam i zapraszam wszystkich motocyklistów im będzie nas więcej tym lepiej😊

To co pomożecie?

Dodam ze jako świadek rozdam parę flaszek😉 i zadbam o spragnionych uczestników tego eventu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...