Skocz do zawartości

Nowy nabytek - BANDIT 1200 N'2001


Yogi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jestem po rejestracji - bez koniaczku i czekoladek mialbym numerek do WK na 2.10, a tak to mialem na dzisiaj na 8.15 numerek 1. wszystkie te kobity powinni zwolnic; jak weszla 1 grupa zainteresowanych to urzedniczki zaczely sie klocic o swoje miejsca przy okienkach nie zwracajac uwagi na nas; trwalo to dobrych pare minut; wszystko poszlo dosyc sprawnie, koszt 580zl; za 1miesiac wracam po twardy dowod (34zl); zaraz ide powieisic tablice (WOT Gxxx) i oplacic OC; od dzisiaj strzeżcie się bandziora - jak mi starczy kasy na paliwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po rejestracji - bez koniaczku i czekoladek mialbym numerek do WK na 2.10, a tak to mialem na dzisiaj na 8.15 numerek 1. wszystkie te kobity powinni zwolnic; jak weszla 1 grupa zainteresowanych to urzedniczki zaczely sie klocic o swoje miejsca przy okienkach nie zwracajac uwagi na nas; trwalo to dobrych pare minut; wszystko poszlo dosyc sprawnie, koszt 580zl; za 1miesiac wracam po twardy dowod (34zl); zaraz ide powieisic tablice (WOT Gxxx) i oplacic OC; od dzisiaj strzeżcie się bandziora - jak mi starczy kasy na paliwo ;)

 

koniec ściemniania, czekamy na foty!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesczze 1 pytanie: w miekkim dowodze nie ma nic na temat przegladu technicznego? babka w WK zatrzymala sobie dokument z badania technicznego (przeglad byl zrobiony po sprowadzeniu do 2006 roku), wiec rozumiem ze wpisza mi to w twardym dowodzie?

rozumiem ze moge sobie jezdzic z miekkim dowodem i oplaconym OC?

 

Ario cierpliwosci: dzis pada ale moze foty porobię!! napewno!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie jak ustawic zegarek pokładowy? mam 2 przyciski SET i RESET; 1 z nich zmienia tryb pracy: trip1, trip2, przebieg calkowity, godzina; SET po dluzszym nacisnieciu zeruje trip1, trip2. jak mozna ustawic tym czyms wlasciwa godzinę? probowalem wielku kombinacji i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie jak ustawic zegarek pokładowy? mam 2 przyciski SET i RESET; 1 z nich zmienia tryb pracy: trip1, trip2, przebieg calkowity, godzina; SET po dluzszym nacisnieciu zeruje trip1, trip2. jak mozna ustawic tym czyms wlasciwa godzinę? probowalem wielku kombinacji i nic.

nie mam b12 ale spróbuj może kombinacji...

trzymasz RESET i naciskasz SET lub odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok - doszedłem do tego zegarka; tzreba bylo duuuuzo dluzej przytrzymać; ktos wie gdzie mozna dostac kontrolke stopu do klamki hamulca?

http://www.eisenbach.com/ae/parts/67_Handle_Lever.gif - nr 5 na tym rysunku; zapewne jest to wspolne dla wiekszosci modeli suzuki

 

tak wogole to sa fiszki: http://www.eisenbach.com/ae/main.php?lang=EN&page=14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...