Skocz do zawartości

Albania maj / czerwiec 2017


megic_pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chodzi mi po głowie w tym roku wyprawa do Albanii, wrzucam więc temat na forum, bo może ktoś jeszcze byłby zainteresowany, a razem zawsze raźniej :)

Wstępny zarys trasy już jest, generalnie najpierw lecimy maxymalnie na południe i ruszamy ze zwiedzaniem na północ - szczegóły dla zainteresowanych.

Termin koniec maja - początek czerwca - jestem dość elastyczny, więc konkretne daty do ustalenia.

Wypad na ok 10 dni / max 2 tygodnie.

Noclegi - kwatery po taniości, ewentualnie też namiot.

Planuje jechać Hondą Transalp więc raczej twarde drogi, może jakieś szutry.

Startuję z Warszawy.

 

Czekam na info od zainteresowanych :)

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa propozycja. Ile km planujesz przejechać w sumie?

W czerwcu co prawda muszę być w PL, ale 10 dni między 13 a 31 maja byłbym w stanie wygospodarować.

 

Miałem plan jechać na Korsykę, ale mój współtowarzysz podróży się wycofał i zostałem na lodzie, więc szukam alternatywy, bo samemu mi się nie chce.

U mnie co prawda szutry odpadają. Jechałbym Kawasaki GTR 1400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wyjdzie pewnie ok 5k km, może trochę więcej, ale ile dokładnie to okaże się w praniu :)

Wstępnie myślałem, żeby wyruszyć jakoś koniec maja, może początek czerwca, więc chyba średnio się to pokrywa z twoimi planami.

No i GTR to jednak trochę inny motocykl, nie wiem czy damy radę to połączyć - trochę inne prędkości przelotowe, a off road raczej odpada....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolegą planujemy wyjazd do Czarnogóry Albanii na dwa motorki 19 czerwca na 10 dni startujemy z Białej Podlaskiej jak termin ci pasuje to zapraszamy

 

Cześć,

 

brzmi nieźle, tym bardziej że Biała to moje rodzinne strony :)

Macie już jakąś traskę w głowie ? Czym lecicie ?Jaki ogólny plan na wyjazd macie ?

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...