Skocz do zawartości

KAWASAKI KLR '88


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o opinię na temat tego sprzętu. Znajomy chce kupic coś takiego a moja opinia na temat Kawy jest bardzo subiektywna, więc jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z takim sprzętem będę bardzo wdzięczny za podzielenie się nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troce przyjemnosci moze dac. dobrze krecacy sie silnik, dobre zawieszenia choc w ciezkim terenie nie wystarczy - tu uwaga na upadki i chłodnice oleju. Z reszta tego nieszczesnego oleju moze brac duzo, wiec czesto trza sprawdzac poziom. apetyt na paliwo zalezy od jazdy, ale generalnie nie najmniej:) to o 600. 650 jest juz bardziej "spokojny" znaczy sie mniej lubi sport. w uzywanych 650'tkach latwiej znalesc egzemplaz bez szlifów tłoków = pozyja dłuzej

sprzet moze dac duza frajde, twoj wybor! kupuj rozwaznie i ostroznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o opinię na temat tego sprzętu. Znajomy chce kupic coś takiego a moja opinia na temat Kawy jest bardzo subiektywna, więc jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z takim sprzętem będę bardzo wdzięczny za podzielenie się nimi.

mam taki motor poj.250.teraz jestem z niego zadowolony ale jak go kupilem to byl trup.glowica a szczegulnie walki warto sprawdzic bo jeden nowy u inż.swiatka to koszt 500pln.motorek wdzieczny i po dziurach radzi sobie dobrze.najlepiej sie nim jezdzi od 4-7 tys/obr. wtedy jest szybki i elastyczny.na 2 i 8-9tys pokonuje nawet 50 metrowe ostre podjazdy:)

no i ma dowód i mozna sie gonic po miescie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...