Skocz do zawartości

[roz] Piaggio Xevo 125


Stemplowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem skuter nowy w Hiszpanii w sklepie.Przywiozłem do Polski i pojawił się pierwszy problem, a mianowicie po przejechaniu jakiś 5 km gdy skuter osiągnie temperaturę roboczą zaczyna przerywać i gaśnie.Odczekam z 5 min opalam i jade tylko że objaw wraca szybciej po jakimś 1 do 2km. Zauważyłem też że rano jak odpalam to musze ze 3 razy odpalać czasem zdarzy się za pierwszym razem. Wyciągnąłem automatyczne ssanie żeby sprawdzić po odpaleniu skuter gasł włożyłem z powrotem i po odpaleniu trzymał obroty.Sprawdziłem świece jest sucha ale czarna i na tym skończyłem oględziny.Prosze o pomoc ponieważ gwarancji nie mam na niego musiałbym zawieść skutera do Hiszpanii a to by sie raczej nie popłacało.Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Usterka rozwiązana okazało się że pompa paliwa ma za małe ciśnienie.Wymieniona problem zniknął.

Mam jeszcze jedno pytanie mianowicie jak odpalam skuter zimny to bez gazu i motor ładnie pracuje( tylko ze startera), ale jak sie rozgrzeje to z samego startera nie odpali musze dodac mu troche gazu i rozrusznik kręci troche dłużej.Czy to normalny objaw czy jest to jakaś awaria i powinien bez gazu odpalań na ciepłym i zimnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam skuterek nowke kupiona w hiszpanii w sklepie oczywiście gwarancja obejmuje tylko tam.Mam mały problem z odpaleniem jak jest zimny odpala z rozrusznika bez gazu a jak sie zagrzeje to musze pare sekund dłużej kręcić i dodać gazu czasem nawet potrzebuje kolejnego odpalenie.Prosze o opinie czy coś jest uszkodzone czy tak ma być.Skuter ma przejechane zaledwie 130km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...