Skocz do zawartości

Maj 2017 przez Włochy, Grecję i Bałkany.


Michciuu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w maju zamierzam wybrać się w epicką podróż 5,5-6 tys km przez Włochy, Grecję i kilka bałkańskich krajów. Całość zajmie jakieś 16-18 dni. Piszę już teraz aby był czas na przygotowanie, chociażby urlop itp. Jeśli są chętni to odzywajcie się.

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w maju zamierzam wybrać się w epicką podróż 5,5-6 tys km przez Włochy, Grecję i kilka bałkańskich krajów. Całość zajmie jakieś 16-18 dni. Piszę już teraz aby był czas na przygotowanie, chociażby urlop itp. Jeśli są chętni odzywajcie się.

Pozdrawiam

Michał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podbijam temat, jest już 3-4 chętne osoby na wyjazd. Planujemy że zajmie nam to jakieś 16 dni a trasa będzie wyglądała następująco

https://goo.gl/maps/77Q2GR2iBG42

Nastawiamy się na spokojną jazdę, zwiedzanie ciekawy miejsc, noclegi w namiotach i tanich kwaterach.

Edytowane przez Michciuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat, jest już 3-4 chętne osoby na wyjazd. Planujemy że zajmie nam to jakieś 16 dni a trasa będzie wyglądała następująco

https://goo.gl/maps/77Q2GR2iBG42

Nastawiamy się na spokojną jazdę, zwiedzanie ciekawych miejsc, noclegi w namiotach i tanich kwaterach.

Edytowane przez Michciuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatury majowe Chorwacji , Włoch i Grecji zawierają się w przedziale 20-25 st.C a więc są idealne do jazdy motocyklem i zwiedzania. Kąpiele w morzu trzeba sobie jednak odpuścić.

Adam, chyba bardzo lubi upały i przepocone ubrania :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna trasa, a mi wlasnie po glowie chodzi wyjazd na poczatku lata :)

jakies konkrety juz ustalaliscie? ktorego maja bylby start?

bylbym chetny ale na razie nie na 100% ..wiadomo, rozne tematy musza sie zgrac..

Cześć, wygląda na to że wyjeżdżamy z początkiem maja, wiadomo długi weekend itp jest nas już 5 chętnych. Chyba max mamy 16 dni na zrobienie traski. Szczegóły gdzie się zatrzymujemy i ile dzienne przeloty jeszcze przed nami. Jak coś to dawaj znać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by komuś nie pasowął maj a była grupa na lipiec coś tam z kolega z Warszawy myslimy .... tak wstępnie bez szczegółow i bez negocjajcji myslełem do Wenecji , prom do Patras , Albania, czarnogóra BiH Serbia i do chałupki.... jakies 4500 km ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by komuś nie pasowął maj a była grupa na lipiec coś tam z kolega z Warszawy myslimy .... tak wstępnie bez szczegółow i bez negocjajcji myslełem do Wenecji , prom do Patras , Albania, czarnogóra BiH Serbia i do chałupki.... jakies 4500 km ....

Cześć, wsępnie pasi niech temat się rozwija, ja też mam propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle podobnie jak Michciuu, na poludniu Europy w maju jest OK, potem robi sie ciut przy cieplo.. :) Wisna i jesien mysle ze jest the best na poludnie, jedynie w Polsce trzeba sie przemeczyc, chociaz bywaja piekne dni w maju.

Dla ubarwienia tematu wrzaucam 2 foty :) W polowie listopada bylem na Cyprze temperatury 24-28 bez upalow, idealne :) Niestety nie byla to wyprawa motorem, ale milo bylo popatrzec na kolegow jak smigali :)

 

post-24691-0-03028600-1481191458.jpg

 

post-24691-0-91699300-1481191485.jpg



Cześć, wygląda na to że wyjeżdżamy z początkiem maja, wiadomo długi weekend itp jest nas już 5 chętnych. Chyba max mamy 16 dni na zrobienie traski. Szczegóły gdzie się zatrzymujemy i ile dzienne przeloty jeszcze przed nami. Jak coś to dawaj znać. Pozdrawiam

Termin cieszy, ze to poczatek maja. Bo ze Szwagerm robimy przymiarke do objechania Baltyku, ale maj zdecydowanie przemawia za poludniem Europy. Moze namowie Szwagra to grupa powiekszylaby sie o 2 ludzikow. W maju na polnocnym wybrzezu Baltyku moze byc nie za bogato z pogoda..

A tak a propos- moze objechal ktorys z kolegow Baltyk? mozecie sie podzielic doswiadczeniem?

Sorry ze odbiegam o tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci...Z Twojej mapki wynika, ze to nie 5,5 - 6 a 7tys plus. kilometrow. 16 dni czyli minimum 450 km dziennie. Do tego zwiedzanie.

'' Nastawiamy sie na spokojna jazde '' Co rozumiesz pod pojeciem : ' spokojna jazda '' ? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci...Z Twojej mapki wynika, ze to nie 5,5 - 6 a 7tys plus. kilometrow. 16 dni czyli minimum 450 km dziennie. Do tego zwiedzanie.

'' Nastawiamy sie na spokojna jazde '' Co rozumiesz pod pojeciem : ' spokojna jazda '

Bo na początku była krótsza inna mapka, ale im więcej chętnych tym koncepcja się zmieniała, także trzeba będzie dostroić drogę do czasu, nie ma problemu.

Ok na ten moment ekipę już zebrałem, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...