Skocz do zawartości

wyprawa do chorwacji 2-3 tydz. września


Janiro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wybieram się do Chorwacji, termin wyjazdu około 12 września, czas podróży 10-12 dni.

Trasa z północy na płd. CRO magistralą adriatycką (z powrotem najlepiej z okolic Dubrownika/ Czarnogóry przez Sarajewo Bośnie Hercegowinę i Węgry)

Wyjazd typowo turystyczny, zwiedzanie najciekawszych miejscowości , ale i krótka przerwa od moto, pobyt na którejś z wysp Chro i odpoczynek. Do Chorwacji wybieram się po raz pierwszy.

Poszukuje kompana/nów na wyjazd.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany na taki spokojniejszy wyjazd, zapraszam do kontaktu.

Z pozdrowieniami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wybieram się do Chorwacji, termin wyjazdu około 12 września, czas podróży 10-12 dni.

Trasa z północy na płd. CRO magistralą adriatycką (z powrotem najlepiej z okolic Dubrownika/ Czarnogóry przez Sarajewo Bośnie Hercegowinę i Węgry)

Wyjazd typowo turystyczny, zwiedzanie najciekawszych miejscowości , ale i krótka przerwa od moto, pobyt na którejś z wysp Chro i odpoczynek. Do Chorwacji wybieram się po raz pierwszy.

Poszukuje kompana/nów na wyjazd.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany na taki spokojniejszy wyjazd, zapraszam do kontaktu.

Z pozdrowieniami

 

Hej,

 

a może skusisz się na Grecję?

Ekipa mi się wykruszyła...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wybieram się do Chorwacji, termin wyjazdu około 12 września, czas podróży 10-12 dni.

Trasa z północy na płd. CRO magistralą adriatycką (z powrotem najlepiej z okolic Dubrownika/ Czarnogóry przez Sarajewo Bośnie Hercegowinę i Węgry)

 

 

Cześć.

Również planuję wyjazd po 10 września w tamte rejony. Jadę sam, a w towarzystwie raźniej i bezpieczniej. Nie chcę brać namiotu i innych klamotów, raczej nastawiam się tanie kwatery. Planuję wyjazd raczej budżetowy, ale nie zamierzam też spać pod mostem.

Ponieważ odpowiada mi termin i kierunek, chętnie się dołączę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

jak najbardziej odpowiada mi opcja bez spania w namiocie, tym bardziej że z wynajęciem kwatery w tym okresie nie powinno żadnego problemu, będzie to można załatwić z marszu na miejscu w zależno
mamy niewielką odległość do siebie, jeśli



c.d ( przez pomyłkę użyłem wyślij w trakcie pisania)

 

ogólnie jestem na tak, spanie w kwaterach, wyjazd po 10 września,

mamy blisko do siebie, to również byłoby dobrze się zorganizować z wyjazdem,

szczegóły typu termin wyjazdu , plan trasy, ewentualne punkty docelowe, itd. - do ustalenia,

proponuje wymienić się kontaktem tel. (wiadomość na e-mail)



Ok. jak się coś wyklaruje to będzie można się umawiać w temacie

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatecznie plan wyjazdu się wykrystalizował

Startujemy z Pawelsz we wtorek 13.09, powrót do domu 23.09.

Jedziemy przez Bośnie i Hercegowinę (tutaj główny punkt przelotowy to Sarajewo)

Dalej jedziemy do Czarnogóry, tam objazdówka i zwiedzanie najciekawszych miejsc, odpoczynek na wybrzeżu

Powrót przez Chorwacje magistralą adriatycką

Nocujemy w hotelach/kwaterach

Jeśli ktoś chciałby dołączyć do wyprawy, zapraszamy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...