Skocz do zawartości

Rumunia off-road?


motif
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatniej wyprawie do Rumuni pomyślałem że byłoby super tam się wybrać ponownie ale już bez plecaczka i z bardziej terenowym motocyklem. Szczególnie zainteresowały mnie okolice Transalpiny gdzie zauwżyłem mnóstwo fajnych szlaków poza drogami asfaltowymi. Myślę, że coś takiego zaplanuje na wiosne przyszłego roku. Czy ktoś tu z kolegów przejchał może Rumuńskie Karpaty bardziej szutrami i szlakami leśnymi niż asfaltem? Poza dojazdówką oczywiście. Ciekawy jestem wrażeń,

bo jak widziałem problemu prawnego z jazdą po lesie czy łakach tam raczej nie ma jak na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja ,samochodem 4x4.

Nie trzeba Transalpiny ... idealnie zresztą wyasfaltowanej. Piękne winkielki ... korzystać póki można, znaczy póki się droga nie zacznie sypać po kilku zimach .

Na razie zwiedzam północne Karpaty, okolice Baja Mare i dalej na wschód. Terenu starczy na wiele lat.

Szacuję że unijne regulacje wprowadzą na poważnie za 10-15 lat.

Na razie można prawie wszędzie.

Póki można korzystam, następny wyjazd koniec września.

 

http://www.jeep.org.pl/forum/thread-59488-page-20.html

 

W sumie, szukam chętnych na wyjazd. Mogą być na moto. We wrześniu wieczory długie, warto więc mieć kogoś z kim można pogadać.

Staram się być wyrozumiały dla głupoty. Niestety, nie zawsze starcza mi cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacuję że unijne regulacje wprowadzą na poważnie za 10-15 lat.

Na razie można prawie wszędzie.

 

 

 

no to za tyle mam nadzieję Unia sie rozleci całkiem :)

 

ale ta strona jeepa coś się nie otwiera...Na ile planujesz jechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

off-road? na jak długo?

Ofr-road jak najbardziej ale nie w stylu hardenduro bo na Ktm-ie 990 Adv. z tobołami. 5-8dni chętnie na miejscu ale to wszystko do dogadania. Może też być całość na kołach. A do Rumuni to chętnie na EXC pojadę czyli bardziej enduro niż turystyka. Jest parę ciekawych miejsc do zobaczenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofr-road jak najbardziej ale nie w stylu hardenduro bo na Ktm-ie 990 Adv. z tobołami. 5-8dni chętnie na miejscu ale to wszystko do dogadania. Może też być całość na kołach. A do Rumuni to chętnie na EXC pojadę czyli bardziej enduro niż turystyka. Jest parę ciekawych miejsc do zobaczenia ...

 

no jak też na tenerce cudów nie zrobie :) ja raczej na 5-6 dni max razem z weekendem. Do Albani ciut daleko...ale możemy pogadać ewentualnie.

Edytowane przez motif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...