Skocz do zawartości

[LC4 600 93r] Jaki to model? Co sprawdzić po długim postoju?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,
zakupiłem swoje pierwsze lc4 pare dni temu. Motocykl pochodzi z Austrii, najprawdopodobniej ostatnie 8 lat stał jedynie przepalany co jakiś czas. Odpala, jeździ. Na postoju obroty troche falują, nieraz jest dobrze. Przy odpuszczeniu gazu nieraz strzela w wydech, czym to może być spowodowane? Tłumik jest nieoryginalny i dość głośny, ktoś wie od jakiego modelu on pochodzi? Co zrobić przy nim i co sprawdzić? Olej, zawory, lagi, gaźnik do wyregulowania, kompresja, rozrząd to wiem na pewno. Co ile km wymienia się olej i jaki wlać? Jest tu duży obieg czy mały obieg oleju?
Druga sprawa, jaki to model? W papierach pisze ER 600 LC4 ale im dłużej szperam w necie tym większy mętlik w głowie. Wygląda jak 620. Przez to nie wiem nawet jakiego manuala szukać w necie. Zdjęcia w załączniku plus skan zdjęć jak wyglądał w momencie zakupu w 1993.
Numer ramy: 9306*07 752
Numer silnika: 3-580x10401
Może ktoś poleci mi jakiegoś mechanika który ogarnie te podstawowe rzeczy? Mieszkam 30km na zachód od Łodzi.
Będę wdzięczny za każdą wskazówkę, spostrzeżenie. Z góry dzięki, pozdrawiam.
wvoa3k.jpg
28hnzu8.jpg
2sb9v5x.jpg
Cala paczka, większa rozdzielczość:
dropbox.com/sh/obllkvkwmoalffv/AACAcIqYZowgksHSfIcvfzkEa?dl=0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik od lc4 620 rama i plastiki tez , tylko zegary chyba od 600 .

 

obieg oleju maly , sprawdz to co w kazdym moto , olej , zawory , wyczysc i nasacz filtr powietrza , wymien swiece.

 

wiecej info na

http://lc4.pl

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...