Skocz do zawartości

BIeszczady Ukraina Rumunia 13-20 lipiec


Stroman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka.

W tym terminie jadę ww.trasą.Z racji dużego turystyka raczej asfalt.Noclegi byle gdzie byleby pod dachem.Tempo typowo turystyczne. Termin sztywny bo 21 muszę być już na miejscu.

Jakby ktoś chciał się dołączyć to zapraszam.☺☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rumunii bylem już kilka razy, więc większość z typu " must see" już widziałem ale na Ukrainie nie bylem jeszcze, stad taki plan żeby jechać przez UA.W POLSCE chcę przejechac przez pętlę bieszczadzką. Nie jestem zwolennikiem zwiedzania muzeów kościołów itp bardziej wolę oglądać to co stworzyła natura . Wiadomo w UA tempo dyktują drogi więc bez pośpiechu. W RO chcialbym przejechać drogą bodajrze 185 bo jechalem nią wczesniej i podobno jest po remoncie a widoki mega. Raczej karpacka Rumunia niż wybrzeże czy południe.

Poza tym nie mam parcia na cele. Jestem otwarty na propozycje trasy, pod warunkiem że będzie kręta. Ogólnie dysponując takim czasem na podróż nie chcę się pchać gdzieś dalej żeby nie było napinki . Dlatego wybrałem taką trasę, a prócz tego lubię takie lokalne klimaty, miejsca jeszcze słabo dotknięte komercją. Noclegi jak pisałem pod dachem, jedzenie raczej lokalna kuchnia, choć jakiś zapas zawsze mam na czarną godzinę.
Pozdrawiam

Edytowane przez Stroman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lecę w tym terminie ze ślubną, na jednym motku. Planuję zmieścić się w termininie 11- 17 lipca, ale kierunek mam w innej kolejności tj. Rumunia z międzylądowaniem w Hajduszoboszlo. Potem nocka w okolicach Sybina - Transfogaraska i Wąwóz Bicaz. Dalszych planów nie mam. Jakby komuś pasowało, czekam na kontakt.

Edytowane przez Vater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja bym się nawet dołączył.

Masz jakiś plan ?

Plan ogólny masz kilka linijek wyżej w tym wątku. Powrót przez Węgry i SK z zaliczeniem jakichś basenów w tym pierwszm. Jak masz pytania to wal śmiało. ☺

 

 

Też lecę w tym terminie ze ślubną, na jednym motku.

 

Vater, co do kolejności to jest mi obojetne,też chcialbym odpocząć w Hajduszo. Jednak termin mam sztywny jak włosy Pazdana☺.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi również po głowie powrót przez Ukrainę : https://goo.gl/maps/hwCEksguGzk . Tylko nie mam pewności, czy wybrana przeze mnie trasa jest przejezdna. Ktoś ją zaliczył w realu ?



Vater, co do kolejności to jest mi obojetne,też chcialbym odpocząć w Hajduszo. Jednak termin mam sztywny jak włosy Pazdana☺.

Mam podobnie - ruszam w poniedziałek i wracam najpóżniej w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...